Problem z kontrolerem sieci Win 7

Witam

Posiadam Asusa z Windows 7 Home Premium.

Karta sieciowa: Realtek PCIe GBE Family Controller

Procesor Unkown 1000MHz.

Problem jest w sterowniku kontrolera sieci , nie mam go zainstalowanego. Gdy wchodzę w menadżera urządzeń , to pokazuje problem.

Czy ktoś zna link , gdzie można ściagnąć ten sterownik.

Z góry wszystkim dziękuję , :wink:

Dodane 06.01.2012 (Pt) 13:04

Indyfikator sprzętu :

PCI/VEN 168C&DEV 002B&SUBSYS 666111AD&REV 01

PCI/VEN 168C&DEV 002&SUBSYS 666111AD

PCI/VEN 168C&DEV 002B&CC 028000

PCI/VEN 168C&DEV 002B&CC 0280

Google zdechło ? :?

http://www.google.pl/search?q=realtek+p … =firefox-a

łłłłłłłeeeee no super !!

może ja jestem nienormalny , ale potrzebowałem tylko zwykłego linka ze sterownikiem .

Dodane 06.01.2012 (Pt) 14:07

czy ja za wiele wymagam ??? :o

Ja Ci nic nie podawałem, ja Cię przekierowałem na stronę z linkami do kontrolera, bo o tym pisałeś, teraz wyszło że potrzebujesz jeszcze sterownika karty sieciowej.

Nie powinieneś nic wymagać tylko ruszyć mózgownicą, Google ma się dobrze.

no może moja mózgownica jest troszkę przyćmiona , ale co teraz mam zrobić , bo już mam dość …

Zainstalować sterowniki do kart sieciowych, odnajdź swój model Asusa na ich stronie, pobierz sterowniki i je zainstaluj, to jest najpewniejsze, nie podałeś modelu Asusa.

Asus model X53U

No to w czym problem? Wejdź na stronę Asusa, poszukaj swojego modelu, przejdź do sekcji Download, wybierz sterowniki które Cię interesują i pobierz.

no w tym problem , że wchodze na strony Asusa , ale za każdym razem wyskakuje : nie odnaleziono serwera , niewiem , czy oni mają jakiś problem , , czy ja coś robię nie tak ?

Dodane 06.01.2012 (Pt) 15:05

dobra , udało mi się przywrócić sterownik karty sieciowej , ale nadal mam problem z kontrolerem sieci … więc , jak ??? ktoś mi pomoże , jakiś link do ściągniecia stera ???

http://support.asus.com.tw/download/dow … uage=pl-pl

Odszukaj swój model, podaj wersję systemu (32 lub 64 bitowy) a następnie ściągnij sterownik który potrzebujesz.

Ot cała filozofia.