Problem z kontrolerem sieci

Witam

Nie dawno miałem gruntowny remont kompa i po skończeniu tego remontu cały czas mam żólty wykrzyknik w menadżerze urządzeń przy ikonce kontrolera sieci

 

Na podstawie tych informacji jakiej pomocy oczekujesz? 

"Nie dawno miałem gruntowny remont kompa"

Tapetę położyłeś? Kafelki na ściankach? Opisz na czym polegał ten “remont”,

  • napisz chociaż odrobinkę na temat konfiguracji komputera, systemu operacyjnego,
  • czy to oznacza, że internet nie działa?

Karta sieciowa wbudowana w płytę? Sterowniki dla LAN dołączone do płyty głównej zainstalowane? Jeśli tak a nie działają sprawdź jaki chip do  masz wbudowany w płytę główną i ściągnij dedykowany dla niego korzystając z mocy gugli…

Bachus remont polegał na wymianie ramu procesora i płyty głównej i nagrywarki dvd cd rom i do tego nowy win 7 64 bity i dodatkowy dysk (250mb )

konfiguracja :

płyta główna MSI H81-P32L

4gb  ramu

procek intel i 3 3.70 ghz

dodatkowa karta sieciowa (bo chyba mam 2 jedna w płycie 2 osobno montowania w slocie PCI) internet działa bo z tego własnie kompa pisze do was

stery wszystkie zainstalowane i działają a ten wykrzyknik to z tej drugiej karty sieciowej . Nie mogę jej odłączyć  bo jest mi potrzebna do wi-fi w telefonie ( używam programu connectyfity do zrobienia wi-fi w domu bo net mam na modemie z cyfrowego polsatu ) a ta druga karta to z reletka jest