Problem z konwersją do 3GP po formacie

No więc bardzo często konwertuje pliki programem SUPER na format 3GP w celu oglądania ich w telefonie.

Przed formatem było wszystko OK, teraz to niewykonalne…

Konwertuje plik WMV i w połowie wywala sie ffmpeg i zabawa skończona.

Dodatkowo - nie ważne jakie quicktime alternatives zainstaluje - kiedy otwieram na kompie pliki 3GP przekonwertowane PRZED formatem to jest dźwięk i czarny obraz.

Żeby sytuacje utrudnić, pliki 3GP jako filmiki nagrane z telefonu otwierają sie normalnie, nie moge otwierać 3GP’ów przekonwertowanych przed formatem (na telefonie działają), ani konwertować nowych (wysypka ffmpeg’a).

Instalowałem już różne quicktime alternatives - bez skutku… da sie coś z tym zrobić? Może są jakieś inne kodeki na 3GP od quicktime alternatives…

directx, kodeki

Spróbuj przekonwertować tym:

http://www.telix.pl/download/mobile-med … 616,0.html

Nie chce innych programów, akurat ten robi totalną sieke z filmów…

Skoro działało wcześniej z TYM programem to powinno działać i teraz…

Kurde, coś mi mówiło żeby poczekać z tym formatem…

EDIT:

Udało mi sie rozwiązać problem… ale dopiero po instalacji K-Lite codec Packa… a ja sie wystrzegam instalowania całych packów, bo rozwala mi to np. windows movie maker (btw. jest jakaś podobna alternatywa?)

EDIT2:

Do rozwiązania problemu jednak ciągle daleko, błąd ffmpeg już nie występuje, ale konwertuje sie około 75% filmu - reszta jest urwana… trzeba było nie formatować… więcej to złego przyniosło niż dobrego.