Problem z konwersją filmu w formacie AVI do DVD

Witam!

Mam pewien problem z konwertowaniem filmu w formacie AVI do DVD.

Po konwersji pliku mam taki folder a w nim:

45879337.jpg

Pliki VTS_01_1.vob i VTS_01_2.vob odtwarzają sie na PC bez zarzutu, wszystko jest ok.

Ale gdy zgrywam folder na plyte i odtwarzam w DVD w TV, to plik VTS_01_1.vob odtwarza sie OK, natomiast gdy przechodzi w odtwarzanie VTS_01_2.vob nagle niema dzwieku. Próbowałem w tzrech różncyh programach z 3 różnymi filmami i zawsze ten drugi .vob nie odtwarza głosu.

Proszę o pomoc,

Pozdrawiam

Te pliki nie mogą być bezpośrednio na płycie w folderze głównym. To co pokazałeś zawarte jest w folderze Video_TS i ten folder z tymi pokazanymi plikami w środku nagrywasz na płytę DVD i będzie wszystko OK.

Czyli na plytka mam nagrac wszystkie pliki w folderze VIDEO_TS, nieumieszczajac ich w folderze czy tlyko folder VIDEO_TS?

EDIT: Aha, mam nagrać na plyte tylko folder VIDEO_TS? Nieiwem czy dobrze zrozumialem.

Masz nagrać ten folder (VIDEO_TS) z plikami w nim zawartymi.

Jak nie wiesz jak to ma wyglądać, sprawdź w innej, oryginalnej płycie DVD z filmem i zobacz jak to “w środku” wygląda. W innej płycie będzie więcej lub mniej tych plików ale struktura folderów będzie identyczna - dodatkowo może być też folder AUDIO_TS ale najczęściej jest on pusty i jego nie musisz mieć na swojej płycie - on nie odpowiada za dźwięk do filmu.

Wielkie dzięki cedar , wszystko działa i jest OK.