Problem z kopiowaniem DVD.... prosze o pomoc!

(Raist) #1

Witam. Na poczatku chce powiedziec ze skorzystalem z opcji "szukaj" lecz niestety nie bylo opisane to co mnie interesuje (moglem oczywiscie pominac :wink: ) A wiec problem polega w tym ze plyty DVD ktore skopiuje zacinaja sie na moim domowym odtwarzaczu.... Do kopiowania uzywam: DVDFAB do zgrania na dysk twardy, DVDShrink (jezeli jest za duzy to go troche sciasniam) i do nagrania NERO. Chcialbym sie spytac czy sa jakies rownie latwe lecz 100% sposoby kopiowania dvd ??? A moze to jest dobry sposob tyle zo cos omijam lub przeoczam ??? z gory dziekuje za odpowiedz.

(Adarek) #2

Kopiujesz p艂yty fabrycznie zbezpieczone czy w艂asne ??

(Haspet) #3

Raistlin, napisz do mnie na gg to wszystko ci wyt艂umacze poniewa偶 te偶 mia艂em taki problem POZDRAWiam

(Raist) #4

Sa to oryginalne filmy DVD ktore chce skopiowac zeby pozniej moc sobie ogladnac :wink: (jak wyporzycze nie zawsze mam czas ogladac) Z tego co wiem to DVDFab powinien wszystkie zabezpieczenia zdjac wiec tu chyba nie lezy przyczyna choc pewny nie jestem...

(Raist) #5

Jak by je sprzedawal to moze bym mial jakies wyrzuty sumienia, ale tylko do domowej kolekcji one sa wiec chyba az takie straszne to nie jest... :wink:

(Magik) #6

Jasne, ka偶de nielegalne oprogramowanie jest do domowej kolekcji :evil:

Kopiowanie takiego filmu jest nielegalne, a to

raczej zamyka temat, moim zdaniem.