Problem z kopiowaniem DVD.... prosze o pomoc!

Witam. Na poczatku chce powiedziec ze skorzystalem z opcji “szukaj” lecz niestety nie bylo opisane to co mnie interesuje (moglem oczywiscie pominac :wink: ) A wiec problem polega w tym ze plyty DVD ktore skopiuje zacinaja sie na moim domowym odtwarzaczu… Do kopiowania uzywam: DVDFAB do zgrania na dysk twardy, DVDShrink (jezeli jest za duzy to go troche sciasniam) i do nagrania NERO. Chcialbym sie spytac czy sa jakies rownie latwe lecz 100% sposoby kopiowania dvd ??? A moze to jest dobry sposob tyle zo cos omijam lub przeoczam ??? z gory dziekuje za odpowiedz.

Kopiujesz płyty fabrycznie zbezpieczone czy własne ??

Raistlin, napisz do mnie na gg to wszystko ci wytłumacze ponieważ też miałem taki problem POZDRAWiam

Sa to oryginalne filmy DVD ktore chce skopiowac zeby pozniej moc sobie ogladnac :wink: (jak wyporzycze nie zawsze mam czas ogladac) Z tego co wiem to DVDFab powinien wszystkie zabezpieczenia zdjac wiec tu chyba nie lezy przyczyna choc pewny nie jestem…

Jak by je sprzedawal to moze bym mial jakies wyrzuty sumienia, ale tylko do domowej kolekcji one sa wiec chyba az takie straszne to nie jest… :wink:

Jasne, każde nielegalne oprogramowanie jest do domowej kolekcji :evil:

Kopiowanie takiego filmu jest nielegalne, a to

raczej zamyka temat, moim zdaniem.