Problem z kopiowaniem na MP3

(Mivex) #1

Problem polega na tym, że nie mogę nic skopiować na odtwarzacz MP3. Wyskakuje błąd:

"Nie można skopiować: (nazwa pliku): urządzenie przestało odpowiadać, lub zostało odłączone."

Nie mogę też nic skopiować z odtwarzacza, tyle, że tym razem nie pojawia się żaden błąd. Po prostu CTRL+V nie daje żadnych wyników. Metoda przeciągnij i upuść także nie działa. Nie pomaga zew. program jak Total Commander.

Wykluczam wadę odtwarzacza - na drugim komputerze nie ma absolutnie żadnych problemów.

Nie ma znaczenia port USB do którego odtwarzacz jest podłączony - w żadnym nie działa.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

miv

(system) #2

sformatuje swoje mp3 i spróbuj skopiowac muze ponownie na niego :slight_smile:

(Mivex) #3

Zapomniałem dopisać - tego także próbowałem i nic. Z resztą, gdyby problem tkwił w sformatowaniu urządzenia na innym komputerze też byłyby chyba problemy.

-- Dodane 26.01.2009 (Pn) 19:37 --

Edit: Natomiast przy próbie usunięcia czegoś wyświetla się:

"Nie można usunąć (nazwa pliku): magazyn jest zabezpieczony przed zapisem.

Usuń zabezpieczenie przed zapisem i spróbuj ponownie."

O.o

Jakie zabezpieczenie? Na pewno nie chodzi o tzn. HOLD - sprawdzałem ;]

O co tu chodzi? ;|

(system) #4

Jaki masz system na kompie tzn sie przy jakim systemie udawało sie kopiować, a jaki masz obecnie ??

(Mivex) #5

Nic nie zmieniałem, był i jest XP HE.

(O P Z) #6

Nie działałeś przy nim ostatnio? Może użyłeś jakiegoś programu do zabezpieczania? Zobacz czy przez Total Commander skopiujesz.

(Mivex) #7

Nic nie robiłem.

(O P Z) #8

Spróbuj jeszcze potraktować pendrive programem Flash Disinfector.

(Mivex) #9

Cała procedura została wykonana i zwieńczona napisem "Done". Nic to nie dało :frowning:

-- Dodane 29.01.2009 (Cz) 15:26 --

Tak mnie teraz naszła taka myśl... Czy to możliwe, że padł jakiś kontroler na płycie głównej?

(O P Z) #10

Jak masz możliwość to zobacz na innym komputerze.

(Mivex) #11

Płytę główną, dobrze rozumiem? Niestety nie mam takiej możliwości mam zupełnie inną konfigurację niż wszyscy znajomi AMD/Intel więc niestety to nie wchodzi w grę.

Pomyślałem też o jakichś infekcjach: log ComboFix: http://wklejto.pl/24375