Problem z kopiowaniem na MP3

Problem polega na tym, że nie mogę nic skopiować na odtwarzacz MP3. Wyskakuje błąd:

“Nie można skopiować: (nazwa pliku): urządzenie przestało odpowiadać, lub zostało odłączone.”

Nie mogę też nic skopiować z odtwarzacza, tyle, że tym razem nie pojawia się żaden błąd. Po prostu CTRL+V nie daje żadnych wyników. Metoda przeciągnij i upuść także nie działa. Nie pomaga zew. program jak Total Commander.

Wykluczam wadę odtwarzacza - na drugim komputerze nie ma absolutnie żadnych problemów.

Nie ma znaczenia port USB do którego odtwarzacz jest podłączony - w żadnym nie działa.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

miv

sformatuje swoje mp3 i spróbuj skopiowac muze ponownie na niego :slight_smile:

Zapomniałem dopisać - tego także próbowałem i nic. Z resztą, gdyby problem tkwił w sformatowaniu urządzenia na innym komputerze też byłyby chyba problemy.

Dodane 26.01.2009 (Pn) 19:37

Edit: Natomiast przy próbie usunięcia czegoś wyświetla się:

"Nie można usunąć (nazwa pliku): magazyn jest zabezpieczony przed zapisem.

Usuń zabezpieczenie przed zapisem i spróbuj ponownie."

O.o

Jakie zabezpieczenie? Na pewno nie chodzi o tzn. HOLD - sprawdzałem ;]

O co tu chodzi? ;|

Jaki masz system na kompie tzn sie przy jakim systemie udawało sie kopiować, a jaki masz obecnie ??

Nic nie zmieniałem, był i jest XP HE.

Nie działałeś przy nim ostatnio? Może użyłeś jakiegoś programu do zabezpieczania? Zobacz czy przez Total Commander skopiujesz.

Nic nie robiłem.

Spróbuj jeszcze potraktować pendrive programem Flash Disinfector.

Cała procedura została wykonana i zwieńczona napisem “Done”. Nic to nie dało :frowning:

Dodane 29.01.2009 (Cz) 15:26

Tak mnie teraz naszła taka myśl… Czy to możliwe, że padł jakiś kontroler na płycie głównej?

Jak masz możliwość to zobacz na innym komputerze.

Płytę główną, dobrze rozumiem? Niestety nie mam takiej możliwości mam zupełnie inną konfigurację niż wszyscy znajomi AMD/Intel więc niestety to nie wchodzi w grę.

Pomyślałem też o jakichś infekcjach: log ComboFix: http://wklejto.pl/24375