Problem z korzystaniem z Poczty Gazeta

Witam!

W niedzielę założyłem w portalu gazeta.pl pocztę. Wydawała mi się ona bardzo fajna, bo oparta na google, według mnie najlepszej, bo absolutnie bezspamowej. Tak się jednak nie okazało.

Kiedy chcę zalogować się do swojej poczty pokazuje mi się coś takiego:

28e86a994a1545eem.jpg

Jedyną opcją, by sprawdzić pocztę jest przejście przez usługę zapomnianego hasła, gdy następuje automatyczne logowanie po podaniu wybranego nowego hasła właśnie.

W dodatku nie potrafię skonfigurować tego konta przy poczcie w programie Microsoft Outloock Express 6 i nie mam pojęcia jak się do tego zabrać.

Nadal jestem przekonany, że poczta oparta na google jest najlepsza, a ten problem jest tylko tymczasowy.

Co Wy o tym sądzicie? Jak zaradzić powstałej sytuacji?

viewtopic.php?f=1&t=233615

Hehe,

Nie Ty jedyny.

Mnie zablokowało dwa konta - gmail i gazeta.

Standardowa procedura ustanawiania nowego hasła - gmail w ciągu kilkunastu godzin - wszystko gra, gazeta.pl - do tej pory ■■■■ zbita. Ciągnie się to od początku stycznia.

Z gazeta mam problem nietypowy raczej, bo mam to konto zapamiętane w gmailu i mogę wysyłać z tego adresu maile - czyli hasło, które wprowadziłem wcześniej i zostało w koncie google zapamiętane działa.

Nie mogę zalogować się bezpośrednio na konto gazeta.pl, nie mogę również dodać tego konta do gmaila, by móc przeglądać odebrane - hasla nie akceptuje.

A pomoc@agora.pl, to “pomoc”.

Ok. 5 stycznia - wysyłam maila z prośba o pomoc.

14 stycznia - wymieniamy maile - czyszczenie pamięci itp standardowe procedury - pytanie “jeśli problem nadal występuje…prosze dokładniej opisać” - opisuję

25 stycznia - piszę ponownie, bo trochę długo czekam

30 stycznia - odpowiedź - piszą, że treść maila nieczytelna??? Pisze jeszcze raz

Czekam

Niebawem oleję tę całą gazetę.pl, poświęcę godzinę na rozesłanie maili do piszących na ten adres, czy jakichś subskrypcji o zmianę maila…

Ze 3 lata korzystałem z tego konta bez problemów, więc nie radzę w świetle moich ostatnich doświadczeń od razu z niego rezygnować, ale cierpliwość się przyda;)

Pozdrawiam:)

co do tego linka do tematu który podaliście… tam nic nie ma sensownego…

problem nadal istnieje…