Problem z Kosz na dysku C:\ jest uszkodzony

(Wojtekgluch) #1

Witam, podczas instalacji Microsoft Visual Studio oraz innych składników z nim związanych system Windows 8.1 wyrzuca mi błędem:

78c7b28c91bd3257.png

Po Naciśnięciu Tak wyskakuje takie coś:

24b2ed0832cf6ef3.png

Nie mam już pomysłów jak rozwiązać ten problem, instalacja staje w momencie wystąpienia błędu i koniec.

Dane systemu:

Windows 8.1 Pro (aktualny 2015-12-18) ORYGINALNY

System antywirusowy ESET Smart Security (aktualny 2015-12-18) Komputer został wczoraj dokładnie przeskanowany, jest czysty.

CCleaner został uruchomiony po przeskanowaniu (zrobione porządki podstawowe)

Swoją drogą znalazłem w google jakieś instrukcje niby naprawiające ten błąd, niestety nie pomogły.

Macie jakieś pomysły co z tym zrobić ?

Dzięki

(tosiekbu) #2

Na początek sprawdź wszystkie partycje czy nie mają błędów 

http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-vista/check-your-hard-disk-for-errors

na początek zaznacz tylko opcję

Automatycznie napraw błędy systemu plików

(xyzzyx) #3

A gdybyś przed instalacją"Microsoft Visual Studio", wykonał “Odświeżanie systemu”?.

Jeżeli masz coś na czym Ci zależy, koniecznie opcja> Z zachowaniem istniejących plików.

Uzyskasz praktycznie czysty system, wtedy instaluj “Microsoft Visual Studio”.

Odświeżanie usunie programy pobrane ze stron WWW, a na pulpicie utworzy folder z informacją co zostało usunięte.

Edit:

"

Ustawienia>Zmień ustawienia komputera>Odzyskiwanie>Odśwież komputer z zachowaniem istniejących plików.

Może zawołać o nośnik z systemem, przygotuj płytę jeżeli posiadasz. Twoje pliki i dane zostaną zachowane(nie pomyl się przy wybieraniu opcji!), usunięte zostaną programy pobrane ze stron WWW. Na pulpicie utworzony zostanie folder obrazujący co zostało usunięte."

(Wojtekgluch) #4

Patrycje nie mają błędów. Odświeżanie systemu to ostateczność bo to komputer domenowy i ponowna konfiguracja instalacja certyfikatów dostępu do pewnych zasobów zajmuje strasznie dużo czasu… Komputer ma zintegrowany obraz systemu Windows który zawiera licencję i parę opcji recovery. Lenovo ThinkPad E540

(tosiekbu) #5

sprawdź komendy konsoli

http://support.hp.com/us-en/document/c02902896