Problem z koszem

dzisiaj gdy uruchomilam kompa stalo sie cos dziwnego, mianowice nie moglam uruchomic przegladarki i innych aplikacji. gdy dwukrotnie kikalam na ikonke wyskakiwalo mi okienko “właściwosci” za kazdym razem. poniewaz kiedys utworzylam punkt przywracania systemu , to przywrocilam go do poprzedniego stanu i wszystko dziala dobrze jak narazie. ale cos jest nie tak z koszem! wyglada jak by byl pełen ale gdy go otwieram jest pusty. gdy chcialam go oproznic pokazalo sie zapytanie czy na pewno chcesz usunąć ‘WINDOWS’???

co sie dzieje z moim kompem?? i czy moge oproznic kosz??

Nie sądzę, by można to było usunąć bez przykrych konsekwencji - pytanie tylko skąd ten folder w koszu ?

Czy w menu kosza po otwarciu nie masz opcji - Przywróć wszystkie elementy ? - jeżeli tak, to oczywiście przywróć…

Pozdrawiam

adelka proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Używaj ponad to polskich znaków i poprawnej pisowni w postach.

Wyrzucałaś może folder Windows? Co jest w folderze? Jeśli są pliki, to zrób to, o czym mówi Agaton. Najlepiej wklej screena kosza. Jeśli zaś kosz jest pusty, to możesz:

dzisiaj gdy włączyłam kompa jest wszystko ok, ale kosz jest nadal pełny, a gdy go otwieram nie ma w nim żadnego folderu. spróbuje przywrócić elementy i zobacze co się będzie działo.

A nie ma w nim jakiegos ukrytego folderu(w folderach windows niektore takie sa)

użyłam programu ATF Cleaner zgodnie z zaleceniami i jak narazie jest dobrze. poniżej wklejam logi.