Problem z koszem

WItam , mam taki problemik , mam viste komp jest nowy system działa poprawnie niec sie nie dzieje , ale :wink: tworze jakis folder , lub mp3 usuwam go , kosz niby ikonka pokazuje że jest coś w nim , jesli klikne na niego prawym pokazuje ze jest np. 2 elementy i czy usunąć , a jesli wejde bezpośrednio do kosza pokazuje ze nie ma nic ani ikonki ani nic , komp jest nowy wiec chce uniknąć formata prosze o pomoc

Pozdrawiam

viewtopic.php?f=7&t=268972

Z tego co wiem, to w Viście jest inna nazwa kosza, więc trzeba ją zmienić w tymże poleceniu.

Nie krzycz, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

problem polega na tym że on je usunie po opróżnieniu kosza , i miejsce na dysku normalnie sie zwalnia ,

Problem jest to iż , jak plik zostaje usunięty i wrzucony do kosza , ale jesli chcesz tam wejsc aby go zobaczyc nie widzisz zupełnie nic tak jakby był pusty , ale nie jest , jak klikniesz prawym na kosz pokazuje czy usunąć ileś tam elementów , ale sprobuje posluchac rady oli , napisze jutro czy sie udało , dziekuje

sahibek ,

Byłeś proszony o poprawę pisowni w tytule - dlaczego ignorujesz zalecenie moderacyjne ? :?

Popraw - więcej uwag nie będzie, w przeciwnym razie temat zaliczy Kosz.