Problem z kreatorem połączeń

Witam serdecznie!

Jestem uzytkownikiem livebox i posiadam neo 2mb. Ostatnio jednak podejrzewam ze zepsul mi sie livebox, bo dlugo mu schodzi sama autoryzacja polaczenia, nie mozna tez wejsc do panelu sterowania tegoz urzadzenia. Jednak livebox nie jest tu problemem.

Ze wzgledu zepsutego LB, wrocilem do starego modemu sagem - sterowniki i modem w porzadeczku, jednak nie moge utworzyc nowego polaczenia modemowego. W kreatorze polaczen opcja polacz za pomoca modemu i polacz komputery bezposrednio jest nieaktywna, moge tylko stworzyc polaczenie akceptujace dane przychodzace, co mnie nie urzadza. Czytalem o tym problemie i dowiedzialem sie ze jest to nastepstwem wylaczonych kilku uslug:

Menedzer autopolaczenia dostepu zdalnego

Menedzer polaczen uslugi Dostep zdalny

Telefonia (ta jednak jest wlaczona)

Gdy probuje owe uslugi wlaczyc, wyskakuje mi blad 126 windowsa - nie mozna znalezc okreslonego modulu. Wszystkie trzy powyzsze uslugi uzywaja SVCHOST.exe

Ostatnimi czasy mialem inne problemy zwiazane z robakami, ale udalo mi sie je usunac za pomoca combofix i hijackthis NOD32 online oraz avast antivirus

Co musze zrobic zeby przywrocic uslugi do zycia?

gwmi , sprawdź jeszcze, czy nic nie pozostało z wirusów, dając logi z HJT i Combofix.


Próbowałeś Przywracania systemu??

gwmi , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif