Problem z Kreatorem Rozwiązywania Problemów i połączeniem bezp z siecią

Witajcie. Otoz od wczoraj na laptopie kolegi przestala dzialac pewna siec do ktorej laczyl sie bezprzewodowo. Mianowicie zamiast zasiegu pojawil sie “x”. U mnie siec normalnie dziala. Po usunieciu sieci z listy i prubie ponownego polaczenia, mimo poprawnego wpisania hasla od razu pojawia sie komunikat ze “System windows nie mogl nawiazac polaczenia z siecia”. To jest pierwszy problem. Drugi to kiedy probuje uruchomic narzedzie do rozwiazywania problemow, pojawia sie taki komunikat (post-280060-0-50506400-1437504906_thumb.). Problemy wydaja mi sie byc powiazane. Mimo poszukwan i roznych prob nie udalo mi sie rozwiazac problemu. Gdyby cos bylo potrzeba, jakies scr albo logi to piszcie, zaraz po pracy podam co trzeba. Co do informacji ogolnych, sterowniki karty sa akrualne, brak punktow przywracania (zadnych o_o), z innymi sieciami lacze sie normalnie, Windows 7 Ultimate 32. Dodatkowo pytanie. Czy jakis program badz aplikacja moze zablokowac dostep do takiej sieci? Skanowalem MalwareBytes i usunalem wszystko co bylo (same robaki). Komputer nie byl przeinstalowywany jakies 2 lata.

Ustawienia karty WI-FI ?

IPv4 mam ustawione IP z poprzedniej sieci ale nawet jak ustawie na automatyczne to nic to nie daje. Na drugim laptopie niezaleznie od tych ustawien jest internet. Chyba ze chodzi ci o inne ustawienia

wiec?