Problem z kupnem telefonu!

Witam.Chciałbym kupić telefon multimedialny z dobrym aparatem .Mam do dyspozycji 700zl .Telefon kupić chce na allegro,Oczywiście nowy.

Myślalem nad SE C902,LG KU990,SAMSUNG F480.Prosze o pomoc w doborze telefonu ,jeśli ktoś zna lepsze niech napisze.

Fajnie jak by telefon miał szybki dostep do internetu,dużo fajnych funkcji i oczywicie był ladny.

HTC Diamond - ale cena hmmmm…

Ale KS20 z LG może :smiley:

http://www.allegro.pl/item566037524_lg_ … ykowy.html

htc to nie nie mam tyle kasy a co najlepsze wtej cenie…mam do dyspozycji 700-750zl najlpeszy i naj ladniejszy wtej cenie

Dodane 08.03.2009 (N) 16:40

KS20 z wygladu sliczny szkoda ze tylko 2mpx:(

a istotne dla mnei dobry aparat

za 700zł masz:

Apple iPhone

HTC Universal

HTC TyTn II

Nokia N95-2

Nokia N82

no i to chyba najlepsze :stuck_out_tongue:

(kolejność jest specjalnie :slight_smile: )

n95 nie podoba mi sie wogole,z tych wszytkich co wyminiles to nokia n82 najfajniejsza tyle gdzie ty ja kupisz za 700zl~ !!

też zastanawiam się nad Samsungiem F480, 5mpix aparat raczej zachęca :wink: cenowo daje rade.

SE C902 hmm… Sony Ericsson to moja ulubiona marka telefonów (aktualnie mam W890i i nie narzekam) także zastanowił bym się nad tym sprzętem.

LG KS20… czy ja wiem… ładny jest, wyświetlacz też piękny, ale nie przemawia jakoś specjalnie do mnie, jeszcze ten microsoft…

Nokii na wstępie od razu mówimy NIE, jeśli to ma być telefon do dzwonienia i pisania smsów to nokia będzie dobra choć pisanie “esów” jest uciążliwe. taki jest moje zdanie, każda nokia jest “pusta” bezbarwna po prostu, nie ma Nokii z bajerami, są to wytrzymałe telefony ale nie dla młodzieży, bardziej pasuje dla biznesmena dla szpanu że ma twardą Nokie jak cegła, ale w środku nic ciekawego się nie znajdzie…

Wybór należy do Ciebie, dobry będzie SE, dobry będzie Samsung i dobry będzie LG KU990, bo widzę że nawet fajny jest. teraz to już kwestia gustu i która marka bardziej Cię przekonuje :slight_smile:

zniechęciłby cię jakbyś zobaczył fotki robione tym aparatem…

co do nokii…

nokia specjalnie zrobiła Nseries dla tych którzy olewają jakość wykonania… a z resztą nokie 52xx i 53xx czyli pseudo muzyczne też są robione z taniego plastiku, byle by wyglądało :stuck_out_tongue:

PPC rządzą a to że M$ to szczegół :stuck_out_tongue: lecz to chyba najlżejszy PPC jaki znam :stuck_out_tongue: i ekran dotykowy jest na płasko z obudową a to nigdy nie było dobre rozwiązanie (patrz na HTC, tam chyba wszystkie mają lekko wsunięty ekran do obudowy a nie na równo)

ale IMO KS20 jest szkaradny :stuck_out_tongue: i ma joya a joye są niewygodne :stuck_out_tongue: jedyna rzecz która do mnie przemawia w KS20 to 128mb RAM bo jak ma się 64mb ram to są problemy bo jak masz włączone Palringo i IE to nic więcej nie włączysz bo ci się Palringo wyłącza :stuck_out_tongue: no ale nie ma QWERTY i ma mały ekranik :stuck_out_tongue: no ale ja jestem bardzo wybredny, może dla ciebie będzie dobry ale dla mnie nie jest :stuck_out_tongue:

joye na pewno odpadają z gry bo telefony z joyem trafiły dawno do muzeum (takie moje zdanie jest)

co do wyboru telefonu, to musiał bym mieć te 4 modele obok siebie przed sobą i móc każdego dotknąć, zobaczyć dokładnie na co go stać i który ma najciekawsze bajery, zresztą to sprawa gustu już :wink: nie każdemu się może spodobać dany telefon. dla mnie się liczy łatwość obsługi, szybkość, dobry odtwarzacz multimedialny i dobry aparat plus świetny wyświetlacz z krystalicznie czystymi kolorami :smiley:

kupiłem F480 jednym słowem ■■■■■■■■■! !!