Problem z kursorem catalyst 13.12

Witam !

 

Posiadam kartę graficzną Radeon HD 7770 i sterowniki Catalyst 13.12. Problem polega na tym, że nieraz kursor sam z siebie rozjeżdża się jakby na kilką poszarpanych. Zamieszczam zdjęcie, żeby to zobrazować. Wyczytałem na innych forach, że jest to problem grafiki, stąd podaję jakie mam sterowniki. Wgrywałem też nowsze beta ale ten sam problem występuje. Czy ktoś się spotkał z takim czymś ? Po jakimś czasie to ustępuje i kursor znów robi się normalny. Poza tym gdy jest taki poszarpany i klikam na okienko, żeby je przeciągnąć wtedy robi się normalny ale jak puszcze LPM to znowu jest poszarpany. Na zdjęciu widać sześć końcówek strzałki nałożonych na siebie, jedna nad drugą. Gdy kursor zmienia się w kółeczko (oczekiwanie) to znów widać sześć urywków tego kółka.

 

Zdjęcie: http://imgur.com/pDeW2eP

 

Dzięki z góry :slight_smile:

nie chce cię straszyć ale takie coś miałem na starym geforce który po jakimś miesiacu zaczoł sypać artefaktami.

 

raczej na pewno nie jest to problem sterowników.

 

raczej bym obstawiał jakiś problem z systemem. no ale cieżko stwierdzić

Karta kupiona jakieś 2-3 tyg temu, także gwarancja jakby co jest. Poprzednio na tym kompie był geforce, który właśnie się zepsuł kompletnie, stąd zostały sterowniki nvidii i nie wszystkie się odinstalowały prawidłowo, to może też być przyczyną. Dzisiaj je jakoś usunąłem i wyczyściłem wszystko CCleanerem ale problem dalej jest. Na którymś forum czytałem jak gość miał taki sam problem i powodem była jakaś opcja w Catalyst Center ale to było na jakiejś starszej wersji sterów, teraz jej nie mogę znaleźć. Tam to ona była przyczyną. Poza tym gram ostatnio dużo i żadnych problemów nie ma z grafiką, wyłącznie ten kursor świruje :confused: