Problem z kursorem i wyłączaniem się kompa

Otóż mam problem z kusrorem.Głównie grając w moją ulubioną grę, jaką jest Lineage II. Często zdaża się, że nie widzę kursora. Minimalizuje grę, i widzę kursor na środku. Macham myszką, aby nim poruszyć. Najpierw lekko drga, potem super-szybko zaznacza jakiś plik i przemieszcza się w prawy-górny róg ekranu tak, że prawie go nie widać. Potem wyskakuje okienko czy chcę usunąć plik, który kursor zaznaczył. Wtedy nic nie mogę zrobić i muszę zresetować kompa. Nie wiem, czy to wina systemu , czy myszki, ale nie zmieniałem żadnych ustawień od myszki.

Druga sprawa to długie wyłączanie się kompa. Wyłączam go normalnie (choć czasem zamyka jakiś tam program, który nie odpowiada, wtedy klikam zakończ teraz).Potrafi wyłączać się całą noc i nieraz wyłaczałem go rano. Aby go wyłączyć resetuje kompa i wtedy wyłącza się normalnie, w końcu nie bedę czekał tyle czasu, marnując tyle prądu. Dzieje się tak głównie wtedy kiedy gram w Lineage II, ale gram prawie zawsze kiedy komp włączony, więc trudno powiedzieć, czy to przez to.

Napisałem o obu problemach na forum prywatnego serwera, na którym gram. Pierwszy raz się z czymś takim spotykają, i doradzili mi tylko, żebym zrobił Format dysku C:. Prosiłbym o poradę jak rozwiązać te problemy, a szczególnie ten pierwszy. Narazie przygotowuję się do formatu i myślę, aby zrobić kopię zapasową Dysku C:, zrobić format tego dysku, i jeśli problem nie znikinie to przywrócić te stare pliki i nabyć nową myszkę.

Daj logi z HJT->http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=36654.

Przeskanuj kompa na obecność wirów.

Przepraszam bardzo, ale serwer jest jaknajbardziej LEGALNY. Nielegalnie jest zmienianie adresu serwera, z ktrym klient gry ma się łączyć, a nie podaję tu sposobu jak to zrobić. Pozatym nie podaję, jaki jest to serwer, nie mówie o nazwie, adresie, a nawet o rate serwera.

Zaraz pointasluje HjackThis itd. Loga mam wkleić w tym temacie, czy jest jakiś pecjalny temat do tych logów?

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=213350.

Co do miejsca.Preferowany jest raczej temat który już jest założony,a nie zakładanie kolejnego.(Na przyszłość, jeśli chcesz dać loga->dział bezpieczeństo i logi, jeśli będziesz podejżewał infekcję systemu i takie tam :slight_smile: )

Odnośnie wyłączania się komputera spróbuj tego:

Uruchom Edytor rejestru (przejdź do Start|Uruchom, wpisz regedit i wciśnij [Enter]) i odszukaj klucz HKEY_CURRENT_USER|Control Panel|Desktop i zmień wartość PowerOffActive z 0 na 1. Zamknij Edytor rejestru.

@ybu Zrobiłem jak kazałeś, zobaczymy później, czy coś się zmieniło.

Link z kodem od HjackThis

http://wklej.org/id/9f5e6f0f12

Link z kodem od Sillent Runners

http://wklej.org/id/21a15593b0

W dniu 08.06.2008 , o godzinie 16:41 został dopisany post przez Oran

Przepraszam za podwójny post- ale mógłby ktoś sprawdzić te logi? Opis problemu podany na górze.

W dniu 08.06.2008 , o godzinie 21:44 został dopisany post przez Oran

Przepraszam, ze jestem taki niecierpliwy- ale mógłby ktoś sprawdzić moje rejestry? Sam nie potrafię, i się na tym nie znam, a wy jesteście taaacy mądrzy :slight_smile:

W dniu 10.06.2008 , o godzinie 15:43 został dopisany post przez Oran

To jak, sprawdzi to ktoś? Bo czekam już tyle czasu…