Problem z kursorem myszki

Mam problem z kursorem codziennie zregoly o tej samej porze kursor zaczyna swirowac po calym ekranie,nie ruszam myszka a kursor biega po calym ekranie wlacz programyprzestawia skroty ,skanowalem pr antywirusowymi i nic to niedawalo(mks,panda)mam mysz bezprzewodowa a4 tech.Prosze o pomoc

Jeżeli mysz jest optyczna może to być wina podkładki.

Masz SP2 ??

Pewnikiem w Twoim kompie zagościły duchy co sugeruje ta sama pora występowania zjawiska :hahaha:

A tak na poważnie zmień podkładkę na jednokolorową (na początek wystarczy biała kartka papieru) rozglądnij się w sieci za nowszymi sterami do Twojej mychy i daj znać jakie odniosło to skutki. Lub jeżeli mozesz to wymień myszkę tylko nie na A4Tech bo taki efekt jest charakterstyczny dla modeli właśnie z tej firmy.

Scan kompa na szkodniki.

Nowe stery tu:

http://www.a4tech.com/en/download2.asp?CID=5

Mysz USB czy PS2

Jak USB włącz w biosie na enabled a PS2 wyłącz jak są te opcje.

Menadzer urządzeń odinstaluj mysz,restart kompa i niech zainstaluje systemowe i zobacz jak na systemowych.

mam ps2 ta mysz nie jest optyczna sciagnolem nowe sterowniki rfw 33 i dalej to samo narazie dzieki za pomoc i prosze o nowe odpowiedzi

Jako OT :arrow: KOSZ

:arrow: roben

Powiedz jaka jest ta mysz bezprzew. radiowa czy na podczerwień ??

Mam mysze bezprzewodową tej firmy ponad 3 lata i działa bez zarzutu no prawie no i co sie własnie stało i to dzisiaj , siada sobie kobita do kompa i zaraz wrzeszczy "zrób kur** coś z tą myszą bo nie działa, wymien baterie albo ją roz**** " a własnie godzine wczwsniej założyłem nowe akumalatory ale se pomyslałem że pewnie śie żle nałodowały, łapie mysze mysz działa sprawdzam stan bateri 100% naładowania mówie kobicie żeby nie wymyślała bo mysza działa , kobita tylko ręke na niej położyła i już nie działa , troche zgłupiałem,bo kiedy ja zaś za mysze to działa, kobita za mysze nie działa , w koncu kobita mysze w drugą ręke i mysz działa , w lewej ręce działa w prawej nie , w koncu doszłem do wniosku że kobita robiła pożądki i wycierała meble jakimiś prontami i pewnie jej tak ręke naelektryzowało że odziaływało to na mysz po kilkunastu minutach mysz w Jej ręce działała prawidłowo i ot własnie jeden jedyny przypadek kiedy to z tą myszą wystąpił kilkuminutowy problem w ręce kobity.

Zbych ubawiłeś mnie swoją historią po pachy :hahaha:

wniosek jeden

jest to mysz radiowa i coś interferuje z falą radiową nadawną przez nadajnik myszki.

:arrow: roben

Sprawdź czy w tym czasie jak występują te problemy nie włącza sie jakieś urządzenie które powoduje takowe zakłócenia

Czy przypadkiem obok Twojej myszy nie masz postawionego głośnika?? Byc może wytwarza się pole elektromagnetyczne i może to oddziaływac na mysz, a w konsekwencji na kursor. :slight_smile:

dzieki za pomoc ,narazie wszystko jest ok,prawdopodobnie to byla wina glosnika,on zaklucal fale. jeszcze raz wielkie dzieki