Problem z łączem internetowym

Nie wiem czy dobrze robię pisząc tu o takim problemie, ale nie wiem już kogo mam prosić o pomoc. Mam radiówkę. Mój problem polega na tym, że wszystko jest dobrze zanim nie zacznę czegoś pobierać. Mam na myśli jakość i siłę sygnału, jakość 95%, siła 30%. Wszystko zawsze było git, od niedawna podczas pobierania jakość i siła zaczęły spadać, w rezultacie czego download tez nie jest stały. Waha się od 5 do 50 Kb/s Nie da się nic ściągnąć, kiedy nic nie ściągam jakość i siła znowu wracają do stałej wielkości. Co może być tego przyczyną?

Zależy jaką masz antenę, komputer, zasilacz, kartę sieciową i jak daleko jest nadajnik.

Jak antena jest zasilana z komputera, a masz kiepski zestaw, to może komputer nie dawać rady z zasilaniem.

A tak w ogóle to siła nie powinna być większa?

Może masz ograniczony transfer?

Siła powinna być większa, ale nadajnik jest 9 km ode mnie więc raczej jest to niemożliwe. Zawsze miałem taką siłę zasięgu i zawsze było ok, a teraz już tak nie jest :confused: Transfer mam ograniczony, ale nawet z ograniczeniem wcześniej jak coś ściągałem to prędkość się wahała ale nie tak mocno, w granicach 40-50Kb/s, a teraz niemal że przerywa ściąganie :confused: