Problem z łączeniem sie AQQ 2.0

Witam tak jak w temacie! Otórz mam następujący problem: kiedy posiadałem starszą wersje AQQ gg łaczyło mi sie bardzo szybko a teraz jest to minuta a moze i dłuzej. Wydaje mi sie ze trzeba wpisać coś do AQQ zeby sie szybciej łaczyło. Czekam na wasze cenne sugestie. Pozdrawiam :slight_smile:

Zainstaluj najnowszą dostępną wersję testową ze strony www.aqq.eu (w tej chwili jest to 2.0.2.31 RC3). W tej wersji poprawiono wiele błędów (w tym łączenie z GG).

http://forum.myportal.cn.net.pl/index.p … opic=16039

Mimo wszystko zamiast bawić się w alternatywny serwer polecam instalację najnowszej bety, która jest praktycznie stabilna.

VPN , no to swoją drogą, ale jeżeli będą dalej występowały takie problemy to warto wejść w linka poczytać o alternatywnych serwerach :slight_smile:

Na bank nie będą potrzebne. Dokładnie przetestowane :slight_smile: Kto zainstaluje nową wersję nie ma już problemów z łączeniem, no chyba że się bardzo postara :stuck_out_tongue:

Zgadza sie pobrałem wersje AQQ stabilną, nie zamierzałem sie bawić w beta, ale skoro jest stabilna to czemu nie.

Temat CLOSE/Zamknięty. Pozdrawiam!