Problem z łączeniem się komputera z siecią bezprzewodową

Witam!

Otóż problem z tematu pojawił się gdy kupiłem kartę sieciową bezprzewodową ponieważ mam router w nowym domu a ciągnięcie kabli do komputera byłoby masakrycznie ciężkie (niby mam laptopa ale niestety był i jest mi potrzebny komputer). Kartę zainstalowałem pięknie łączyła się z internetem skakałem wręcz z zachwytu i po 2-uch tygodniach gdy skończyłem pracę na nim i na następny dzień wszedłem z powrotem no cóż internet kaput, karta wprawdzie widziała sieć ale po połączeniu z nią /cenzura/ za przeproszeniem się działo lub pokazywało mi, że w ogóle nie ma internetu karta pokazywała mi moje IP w postaci 0.0.0.0. Po dwóch miesiącach nic nie robienia z tym problemem stwierdziłem, że mogła być to wina karty, więc kupiłem nową (podobno lepszą) też zrobiłem wszystko co nakazała mi instrukcja łączę się z siecią i no cóż było to samo więc 60zł w błoto. Prosiłbym też o jasne wytłumaczenie co i jak mam zrobić znam się na komputerach do tego stopnia by go zepsuć więc byłbym niezmiernie wdzięczny po okazaniu mi pomocy :frowning:

jaka karta sieciowa, wejdz w menedżer urządzeń, zobacz czy są jakieś wykrzykniki ,znaki zapytania na tej karcie :slight_smile: czy masz servis pak3

Teraz używam karty z Pentagram-u, z tego co zauważyłem karta a raczej jej ikonka w menadżerze urządzeń jest poprawna, tak jest SP3 :slight_smile:

wykonaj reset - uruchom fix-a http://support.microsoft.com/kb/299357/pl

Jeżeli nie masz odpowiednich danych w umowie to zadzwoń do dostawcy internetu i zapytaj się jak masz się połączyć

oraz aby powiedzieli co i jak/gdzie wpisać :wink:

Trochę zajęło przeniesienie fix-a do PC-ta właśnie się restartuje po “instalacji” skryptu.

Dodane 25.06.2013 (Wt) 17:48

A więc tak ku mojemu zdziwieniu… jest to samo ;(

proponuje dział sieci komputerowe napisz nowy wątek fachowcy z tego działu może Ci pomogą :slight_smile:

Aaa! Bym zapomniał Aktywność pakietów jest tak ogromna, aż wysłano 22 a odebrano 3! Chyba bijemy rekordy panowie!

Jaki system (bit.)?

Wrzuć screena z Menedżer urządzeń.

Wrzuć wymagane logi OTL + Extras :

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

Czekaj za odpowiedzią fachowców z działu Bezpieczeństwo

Może jeszcze będą wymagane inne…

System 32 bit. Ze screenem trudniej bo muszę się przemieszczać miedzy PC a Notebookiem