Problem z łączeniem ze stroną banku

Witam,

Dostałem komputer od znajomej, która ma problemy z łączeniem do strony banku.

Od początku, Windows nigdy nie przeinstalowywany. Było w nim sporo bałaganu, skanowania ADW Cleanerem, Malwarebytes i Glary Utilities znajdowały sporo bałaganu, niechcianych plików, jakieś logi w tmpie. Wraz z komputerem uruchamiały się programy o znajomych nazwach(iexplore), jednak z IE to miało niewiele wspólnego.

Problem wygląda nastepująco, wszystkie strony WWW wchodza w sumie ze sporą łatwością, jednak problem pojawia się przy stronie banku, na której wejście na stronę https na której trzeba podać identyfikator trwa od kilku do kilkunastu minut, więc podejrzewam, że jest tu pewnie jakaś pozostałość po starych problemach.

Próbowałem tego samego na kilku przeglądarkach, efekt ten sam. Czyściłem profile Firefox i Chrome, robiłem czyste instalacje po usunięciu za pomocą Revo Uninstaller - wynik ten sam.
Co ciekawe, po uruchomieniu innego konta, a w zasadzie ukrytego konta Administratora Windowsa, wszystko działa należycie, więc pewnie problem tkwi w samych plikach prywatnych tego konta.

Poniżej dołączam logi z FRST. Wklej aktualnie leży, więc wrzucam na paste bina

FRST
Addition

  1. Pobierz ten plik i zapisz w katalogu z FRST, tzn. C:\Users\Sekretariat\Downloads
    fixlist.txt (5,6 KB)

  2. Uruchom FRST i kliknij Napraw, program wyłączy niepotrzebne procesy, zrobi Punkt Przywracania i zacznie pracę.

  3. Po restarcie wklej plik wynikowy.

  4. Pobierz ADWCleaner, uruchom skanowanie i oczyść, wklej plik wynikowy.

FIXLOG
ADW C01
ADW S01

Było wiele przekierowań Proxy, teraz powinno być lepiej, dlatego internet działał wolniej.
Skrypt wykonał się właściwie.
Jeśli system odzyskał sprawność, zastosuj DelFix Zaznacz Remove disinfection tools i kliknij Run.

W razie kolejnych kłopotów z komputerem, pisz :+1:

Niestety, dalej strona banku wczytuję się bardzo powoli. Przysłać aktualny log frst?

Tak.
Odinstaluj ask shopping toolbar
Zrób świeży skan

FRST

Dorzuć jeszcze addition

Addition

Oto nowy plik
fixlist.txt (5,6 KB)

Plik wynikowy będzie potrzebny do wglądu.

FIXLOG
Addition
FRST

Po drugim czyszczeniu wszystko wróciło do normy, strony uruchamiają się znakomicie.

Dziękuję za pomoc :slight_smile:

Proszę bardzo :slight_smile:
Oto winowajca między innymi