Problem z łącznością

Witam, mój problem jest następujący:

Co jakiś czas internet/gry online przestają mi działać, np: po prostu gram, gram i nagle “Utracono połączenie z internetem”, to się dzieje co parę godzin.

Mam Windows 7 Home Premium, a kartę sieciową “Wireless-N PCI-N10 PCI Adapter”, ok rozłącza mi internet, ale gdy próbuje ponownie się połączyć przez Wi-Fi (Router, z którym się łączę jest u obok w pokoju) wyskakuje mi coś w stylu “Nie można połączyć się z siecią bezprzewodową”. Próbuje się połączyć dalej i to samo wyskakuje przez dobrych kilka minut. Resetuje kartę sieciową do póki nie pomoże i dopiero po jakimś czasie łączy się, ale dosłownie gram i za 3, 4 minuty to samo, mam ten problem już od kilku miesięcy, przedtem myślałem, że to problem z kartą sieciową, więc wymieniłem na tą co napisałem na górze, jednak dalej mam ten problem.

Teraz tak, łączę się przez Wi-Fi, nie kabel Ethernet czy coś, pewnie myślicie, że z tyłu komputera mam antenkę, jednak miałem z nią słabą łączność, więc ojciec wykombinował końcówkę taka samą jak w antence i po prostu kabel z taką anteną na końcu, który przechodzi przez moją ścianę do ich pokoju, dzięki temu mam lepszą łączność.

Dodam że mam w domu 3 komputery i oba te dwa z Routerem łączą się przez kabel Ethernet (taki z wtyczką do komputera i do routera taką samą) i oni nie mają takich problemów.

Aha jeszcze dodam, że problemy te najczęściej występują w weekend.

POMOCY.

Dodane 19.01.2013 (So) 15:28

CZY KTOŚ ODPISZE? …