Problem z ładowaniem Asus X73sv - uszkodzone wejście ład

Witam,

Posiadam asusa x73sv od niedawna. Zepsułem port do ładowania w laptopie, a dokładniej przy upadku, zgięła się końcówka ładowarki. Mimo to z krzywą końcówką próbowałem dalej ładować, pomimo nie dużego iskrzenia w miejscu ładowania. Niestety po paru dniach takiej zabawy laptop przestał się ładować. Oddałem na gwarancje i mi nie przyjęli pod pretekstem,że to uszkodzenie mechaniczne.( i tutaj pytanie - czy rzeczywiście spalenie się urządzenia nie jest brane pod gwarancje?) Powiedzieli że płyta główna jest uszkodzona, za naprawe czy tam wymiane chcą 450zł( I tutaj zaznaczam, że laptop DZIAŁA , jedynie nie działa ładowanie) . Opłaca się dawać te 450zł na naprawe w serwisie, czy gdzieś indziej dostane taką płyte gł czy bede miał problem ze znalezieniem,albo da rade gdzie indziej naprawić tańszym kosztem ?

ponizej link: gdyby ktoś chciał zobaczyć jak wygląda ta płyta główna i wie coś na ten temat

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2270428.html

Jak iskry poszły to płyta jest śmiertelnie ranna. .450zł laptop kosztuje więcej chyba…

giga89 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.