Problem z ładowaniem baterii

Witam! Od jakiegoś czasu mam problem z ładowaniem baterii. Bateria miała ok 10%, więc podłączyłem zasilacz, ale niestety system pokazywał, że się nie ładuje, że nie ma podłączenia sieciowego. Myślałem, że problem jest z zasilaczem, ale podłączyłem drugi i też nic. Choć diody na zasilaczu zarówno pierwszym i drugim świeciły się, więc to chyba nie problem zasilaczy. Pomyślałem, że może to problem z baterią. Więc w drugim laptopie udało się baterię naładować. Nie jest to problem zasilacza, ani baterii. Więc może to problem ze sterownikiem. Na innym forum polecono mi wykonać restart z baterią i bez baterii. http://www.pcworld.pl/news/367060/Co.zrobic.gdy.laptop.nie.chce.sie.ladowac.htmlNiestety nie pomogło. Zainstalowałem sterowniki do zasilacza i baterii ponownie. I po podłączeniu zasilacza dalej nic. Proszę o pomoc.

mam podobny problem i u mnie w sklepie komputerowym powiedzieli że może coś być z czujnikiem ładowania baterii na płycie głownej 

To wygląda na problem układu zasilania na płycie głównej.

 

Możesz wyjąć dysk, wykluczysz system i teraz zasilacz powinien naładować akumulator, jeśli nie, problem na płycie głównej.

No nic dziękuję za pomoc. Tego się obawiałem, że to problem z płytą główną. Problem rozwiązany.