Problem z ładowaniem epic games launcher


Witam, ogólnie powstał mi problem z tym że tak jak widać na załączonym zdjęciu nie mogę uruchomić gry ponieważ po otwarciu epica jest takie coś jak widać i za nic nie wiem jak to naprawić , całkiem brakuje opcji do otworzenia gry (tak chodzi mi tu o Fortnite), nie grałem od dłuższego czasu a teraz gdy próbowałem to się zrobiło to co widać, kiedyś juz tak miałem to samo się “naprawiło” - o ile można tak powiedzieć - natomiast teraz nic, jeśli ktoś tak miał, lub po prostu jest w stanie pomóc byłbym bardzo wdzięczny :smile:

Może spróbuj uruchomić grę bezpośrednio z katalogu?

Ja skróty gier w URL (Epic Luncher) przerabiam na Windowsowe LNK i nawet aktywny luncher do nich nie jest potrzebny (niestety nie mam gier muliplayer do testu).

a mógłbyś trochę bardziej objaśnić jak to zrobić? bo ogólnie od tamtego czasu było już spoko a teraz znowu się zepsuło :confused:

C:\Program Files\Epic Games\

tam zobacz czy masz Fortnite i czy jakiś plik go otwiera, jak żaden to raczej trzeba by naprawić problem z połączeniem lub popsuty klient Epic (może dysk masz już “wiekowy” i zaczyna się psuć).

właśnie chodzi o to że tego pliku nie ma bo sprawdziłem maksymalnie wszystko gdzie mógłby być, a z tym dyskiem też raczej odpada bo mój komputer stosunkowo stary nie jest, ale no dobra, coś jeszcze spróbuje ogarnąć, dzięki za odpowiedz