Problem z ładowaniem niektórych stron


(Krisx700) #1

Witam! Mam pewien problem.. otóż od kilku dni mam ograniczony dostęp do niektórych stron.. nie mogę wejść np. na www.filmweb.pl, czy na www.tv.wp.pl.. nie są to jedyne strony. W pierwszej chwili myślałem ze to wina dostawcy, jednak na innym komputerze wszystko działa. Wklejam tutaj loga z Combofix'a oraz HiJack'a:

Combofix: http://www.wklejto.pl/100465

HiJackThis: http://wklejto.pl/100466

Proszę o pomoc i z góry dziękuję za każdy pomocny post! Pozdrawiam! :slight_smile:

Btw. jeżeli znaleźlibyście w logach co może być przyczyną pojawiania się ekranu śmierci co jakiś czas, byłbym wdzięczny :smiley: :))


(Kris-is) #2

Jeśli chodzi o BSODa, czyli niebieski ekran śmierci, to trochę informacji można zdobyć dzięki temu: http://forum.dobreprogramy.pl/szukanie-przyczyny-bsod-pomoca-bluescreenview-t376739.html zapodaj raport z najnowszego pliku mindump.

Jeśli chodzi o logi, to bardziej preferowanym programem do ich sporządzania jest program OTL: http://forum.dobreprogramy.pl/otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html


(system) #3

Podaj, jaką posiadasz przeglądarkę oraz dokładną treść komunikatu wyświetlanego przy ładowaniu stron?


(Krisx700) #4

Używam chroma, ale pod firefoxem też nie chce wejść.. co do stron, to ładują się w nieskończoność..jeżeli w ogóle załaduje tą stronę, to pojawia się bez obrazków, suchy tekst ułożony w poziomie. Kris-is.. dzięki, przestudiuję jutro, bo zaraz wychodzę :slight_smile:

-- Dodane 02.07.2011 (So) 0:06 --

Okej.. Wklejam logi z programu który poleciłeś mi Kris-is: http://www.wklejto.pl/100603 http://www.wklejto.pl/100604

Z tym że nie wiem czy się przydadzą... Ten problem jest dziwny.. ponieważ nie ładuje mi stron na chrome oraz firefox'ie.. ściagnąłem operę, na której strony mi się ładują, jednak w większości bez obrazków.. ponadto okazało się, że problem nie leży w moim komputerze, tylko prawdopodobnie w sieci.. ponieważ na innym komputerze sytuacja jest ta sama, wi-fi również nie łapie tych stron.. macie może jakieś pomysły? Aaa.. jeszcze jedno. Gdy wchodzę na skype i chcę dodać kogoś do znajomych, wyszukuje mi w nieskończoność stronę z zaproszeniami.. także problem sięgnął nawet niektórych programów. Proszę o pomoc!