Problem z ładowaniem turbo charge

Witam, posiadam redmi note 9 pro z oryginalną 33 watową ładowarką. Zauważyłem że od jakiegoś czasu telefon ładuję się szybkim ładowaniem, a wcześniej ładował się superszybkim ładowaniem. Sprawdzałem kabel i ładowarkę na drugim takim samym telefonie i jest w 100% sprawny (drugi telefon normalnie ładuje sie trybem turbo charge). Czym może być to spowodowane? Z góry dzieki za pomoc :stuck_out_tongue:

Może się zaktualizował i w opcjach ładowania wyłączył turbo ładownie?:thinking:

Sprawdź jeszcze czy aktualizacja oprogramowania nie zmienia czegoś, że dla 0-60% jest to super turbo 33 Watt a dla 60,000001% - 99% już tylko szybkie z niższym standardem. Jak Redmi/Xiaomi nie robi changeloga to zostaje ustalić na podstawie opinii społeczności czy wyczuła co rozbija ładowanie na niższy tryb.

Wtedy pewnie zostaje grzebanie/downgrade/olanie.

Zobacz aplikacją:

Jaki amperaż uzyskuje podczas ładowania w początkowej fazie. Rozładuj telefon do min. 15% podłącz ładowarkę i wtedy zobaczysz, co się dzieje w tej aplikacji.
Dla porównania zrób to samo w tym drugim takim samym smartfonie, gdzie masz napis “Turbo charge” i porównaj wyniki.

Zresetowałem preferencje aplikacji i nagle zaczęło wszystko z powrotem działać :smiley: Dzięki za odpowiedzi i chęć pomocy, pozdro