Problem z ładowaniem ustawień spersonalizowanych win xp

Witam. Od razu zaznaczam, że nie wiem, czy temat dobrze oddaje istotę mojego problemu. Otóż mój problem pojawia się przy logowaniu do systemu. Kiedy po włączeniu kompa, dochodzę do panelu logowania, standardowo klikam na moją nazwę użytkownika, wklepuję hasło i Enter i następuje logowanie (tak jak być powinno). Do pewnego czasu logowanie przebiegało bez problemów. Jednak od niedawna (nie zawsze lecz czasami) wykonując taką samą procedurę, po wpisaniu hasła do mojego konta i wciśnięciu Enter pojawiał się pewien komunikat o ty, że “system nie może odnaleźć pliku z ustawieniami spersonalizowanymi do konta” (czy coś takiego).Trzeba było wcisnąć OK i następowało logowanie ale chyba do profilu ogólnego. Wtedy pulpit wyglądał inaczej: brak plików na nim, były tylko niektóre skróty, moje dokumenty były puste, tapeta z domyślnym “krajobrazem Windowsa xp”. Ogólnie rzecz biorąc było to chyba ustawienia domyślne, gdyż inne aplikacje nie pamiętały swoich ustawień. Sądzę że problem był z odczytaniem pliku ze spersonalizowanymi ustawieniami konta (czy coś w tym stylu, jeśli takowy jest). Po szybkim wyjęciu baterii (mój komputer to laptop) i ponownym uruchomieniu systemu, logowałem się bez problemu i ustawienia były takie jak powinny być. I tak sytuacja zdarzała się czasami, tzn nie przy każdym uruchomieniu komputera. Podobnie stało się dzisiaj, z tą jedna różnicą, że chyba te ustawienia “domyślne” zapisały się chyba na moim profilu i teraz za każdym razem gdy się loguję pojawia się widoczek dziewiczego xp. Dodam jeszcze, że sprawdzałem na piechotę, czy są pliki, które były w Moich Dokumentach - i są, ale w lokalizacji F:\Documents And Settings\Piotrek\Piotrek-dokumenty, czyli chyba tam, gdzie być powinny. Tylko system ich nie odczytuje i folder z Moimi Dokumentami w panelu Start jest pusty. Mam nadzieję, że mój opis jest wystarczająco jasny i że uda się odzyskać poprzednie ustawienia (chyba już tylko to zostało do zrobienia), bo jak wspomniałem chyba dane o moim profilu zostały błędnie nadpisane.