Problem z ladowaniem Windows XP

Witam,

Mam problem z ladowaniem WinXP. Na pierwszej partycji mialem Viste a na drugiej zainstalowany jako drugi WinXP. Po usunieciu Visty i jej partycji, partycja z WinXP stala sie pierwsza i wystapil blad ladowania: system zatrzymuje sie juz po zaladowaniu trybu graficznego i wyswietla caly czas logo Windows. Moj boot.ini wyglada nastepujaco:

[boot loader]

timeout=30

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP BOOT Z 1 PART" /noexecute=optin /fastdetect

Drugi wpis jest stworzony przeze mnie; zrobilem go aby moc uruchomic WinXP z pierwszej partycji - jednak wystepuje tu wyzej wymieniony blad. Po stworzeniu malej partycji (40 Mb) przed partycja WinXP system laduje sie prawidlowo: jest to stan (niemalze) sprzed usuniecia Visty - WinXP lezy na drugiej partycji. I tu moje pytanie: co zrobic zeby moc uruchomic WinXP bez tej malej partycji na poczatku dysku?

pozdrawiam

wgraj se jakweigos windowsa i ustaw w nim odpowiednio boota potem skasuj i powinno dizalac

Złączono Posta : 05.03.2007 (Pon) 19:07

albo uruchom plytke windowsa w windowsie i tma daj zanstaluj system windows i wybierz opcje uaktualnij zalecane czy cos tkaiego

to jest cos w rodzaju instralcji tylko ze wszsytkie pliki pozostaja i wszsytko masz tak jakbys nic nie orbil ale bledy sa usuniete sam czesto tak orbie jak mi sie ocs psuje w kompie