Problem z lagami podczas nagrywania przez x fire i MSIafterburnster


(Siaka177) #1

Witam mam problem ponieważ nagrywałem kawałek mojej gry programem x fire i sa lagi nie chodzi płynnie więc nie dam rady grać przez to i nagrywać próbowałem programem msiafterburnster i jest to samo szukałem juz rozwiązania na necie ale nic nie pomogło na dodatek jak juz uda się jakos nagrać film to żaden progrma nie jest w stanie go otworzyć a film jest w formacie avi kodeki pobierałem  nic prosze o pomoc :frowning:


(shader301202) #2

Najwyraźniej masz słaby komputer.


(Siaka177) #3

komputer mam dobry procesor 4 rdzeniowy atholna 3.0, 4 gb ramu i karta radeon 6770 1 gb pci ddr 5 :frowning: patrze się na innych graczy na you tube to im nie laguje chodzi płynnie perfect a u mnie laguje trochę :frowning: to nie winna że mam słabego kompa okazuje się że jak nagrywam msiafterburner to nie wykrywa mi formatu zrobiłem jak na necie jak to ma byc wszystko i żaden program nie wykrywa formatu pobierąłem kodeki i nic nie wiem co mam juz robić :frowning:


(Dimatheus) #4

Hej,

A plik zgrywasz na osobnym dysku, czy na tym, na którym masz zainstalowany system i gry?

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Siaka177) #5

gry mam na innej partycji a system na innej  ale plik zgrywam na tym gdzie mam system :frowning:


(Fan Xp) #6

nagrywaj frapsem proste , na partycji gdzie masz system.


(Fafrocel) #7

Żeby wydajnie nagrywać należy materiał zapisywać na oddzielnym dysku niż masz system i grę, najlepiej bez kompresji w locie. Nie napisałeś jakim kodekiem zakodowany jest materiał. Jeśli nagrywając kodujesz materiał w locie + dysk docelowy to dysk systemowy to masz przyczynę lagowania.

 


(Dimatheus) #8

Hej,

Czyli masz odpowiedź - zgrywasz wszystko w obrębie jednego dysku - zatem przy wyższych rozdzielczościach materiału mogą pojawiać się zwolnienia. Dla komfortowego zgrywania materiału konieczny jest dodatkowy, osobny dysk.

Pozdrawiam,

Dimatheus