Problem z laptopem Acer i Windows8(Recovery)

Witam tak jak w temacie mam problem z Partycją recovery na laptopie firmy Acer model V3-731.

Problem wygląda mianowicie tak:

Przy rozruchu wciskam kombinację klawiszy Alt+F10 która powoduje format dysku i instalacje oprogramowania chyba od zera nie znam się na tym za bardzo, ale coś mi poszło nie tak bo ta opcja nie działa jak należy wywala mi błąd 0x jeszcze pare zer i 1 na końcu. Podejrzewam że to moja wina bo zmieniłem rozmiar partycji systemowej © i coś mogło się pójść nie tak.

Program Acer Recovery Menagment również nie działa jak należy wywala następujący komunikat:

“Dysku twardego nieskonfigurowano do domyślnych ustawień fabrycznych. Przywracanie zostało przerwane”

Czy ktoś może mi pomóc rozwiązać ten problem czy muszę laptopa oddać do Serwisu?

chyba mogę pomóc ale najpierw odpowiedz na pytanie

ile dokładnie jest tych zer? Jedno zero mniej czy więcej to stanowi różnicę. Jest wtedy inny błąd sygnalizowany.

Hej,

:arrow: A w jaki sposób zmieniałeś rozmiar partycji?

:arrow: Przy pomocy jakiego oprogramowania?

:arrow: Czy przypadkiem nie zmieniłeś partycji na dynamiczne?

:arrow: Utworzyłeś już płyty DVD z kopią obrazu przy pomocy programu Acer eRecovery? Próbowałeś przy ich pomocy uruchomić proces przywracania systemu?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Anhur ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.