Problem z laptopem Asus

Witam, mam od wczoraj problem z laptopem Asus zresetowalem laptop i pojawiły się te ustawienia ogólne w laptopie (reset całych ustawień itd) kliklem dalej żeby uruchomić i później miałem Komputer napotkal problem i reset i ciągle tak samo, później wogole go nie mogłem uruchomić dopiero dzisiaj zaczol działać ale tak działa że sam się odpala i po 6 sekundach po napisie Asus sam się wyłącza i włącza i tak cały czas pomóże ktoś?

Win 10 rozumiem.
Podczas uruchamiania wcisnięty SHIFT i spróbuj narzędzi naprawczych Windows…
Chyba nie nic nie namieszłeś w UEFI. A jeśli tak to wejdż do UEFI i przywróć ustawienia fabryczne.:grinning:

Po 5 sekundach się wyłącza napis jest tylko Asus in search of incerible klikam shift i nic

Wyłącza się i włącza i tak ciągle odpalony jest przez 6 sekund i sie wyłącza i włącza

A do UEFI możesz wejść ?
Jak nie to trzeba wjmować pokolei RAM (jak nie jest wlutowany na płytę :grinning:) potem dysk i słuchac co w lapku piszczy.
Ale przedtem wgrałbym na nowo BIOS.:nauseated_face:

Dużo ważnych rzeczy miałem na komputerze :frowning: wiadomo ile by to kosztowało u informatyka jakiegoś?

Najprościej skorzystać z jakiegoś linux Live, zawsze jakąś część ważnych danych możesz odzyskać.