Problem z laptopem dell studio 1537

Pasta pastą ale czy termopady też zostały wymienione na takie jakie powinny być ? czy może wywalone i nałożona pasta ? Może kości ram szwankują Memtest też by się przydał
Co do L300 sprzęt niezniszczalny swojego czasu przepracowałem 2 lata na nim bez usterek pomijając grubość kurzu osiadającego na nim po każdym dniu czyszczenia sprzętu

Jest świeży system postawiony narazie ładnie otwiera strony ale jak otworze kilka kart to obciążenie jest 100%. Co do pasty i wyczyszczecia oraz temperatury to wszystko prawidłowo jest zrobione. A od przegrzania też może tak działać procesor? Bo po zainstalowaniu avasta to się laptop dłużej włacza to chyba normalne co??

Temperatury OK, ale dysk wygląda na uszkodzony - pozycja 05 plus pozycja OA, BB,BC

MHDD też wykazał wolny sektor - może to też już być problem dysku?

Daj jeszcze screen smart dysku z najnowszego HD Tune Pro, opcja health.

No i godzin pracy ma prawie 17 tysięcy, więc może być z nim już problem.

Dam dzisiaj screena o 18 jak możesz to badź o tej godzinie

jw co napisałem.

Czyli wskazany inny sprawny dysk + świeży system i test.

Narazie szwagrowi oddałem laptopa. W miarę net chodził zobaczymy jak długo będzie chodzić. Jak znów będzie zamulać to włożę inny dysk i zobaczymy. Narazie dziękuje za pomoc ale jeszcze nie zamykam tematu bo moge wymienić czasem dysk. Jak co to będę pisał w tym temacie