Problem z Laptopem Lenovo

Witam mam problem z Laptopem Lenovo G510. Tak w skrócie laptop wyłącza się gdy gram przykładowo w skyrima itp.

Windows 10 x64
Intel Core I5
Radeon R5 M200/HD 8500M Series
6GB Ramu
Dodam jeszcze że wyskakuje mi powiadomienie że jest nowa aktualizacja do karty graficznej ale gdy chcę ją zainstalować to wyskakuje mi że mam zainstalowaną nanjnowszą aktualizacje 1.15

Wyłącza sie z błędem na niebieskim ekranie czy tak jakby odłączyć go od prądu (wyjąć baterie)?
Sprawdzałeś temperaturę GPI i CPU podczas grania?

czasami wyłącza się z niebieskim ekranem a czasami po prostu całkowicie go wyłączy. Co do temperatury kiedyś sprawdzałem

Jaki kod błędu na BlueScreenie i “temperatury kiedyś sprawdzałem” za dużo nam nie mówi… Ja kiedyś sprawdzałem w lodówce temperaturę :wink:

Kiedy sprzęt kupowany ? Kiedy Windows instalowany ? Kiedy skanowałeś system antywirusem itp. ? Wyłącza się na baterii czy na zasilaczu ?

CPU i GPU mają zabezpieczenia przed przegrzaniem/spaleniem i stąd nagłe odcięcie zasilania.
Laptopy z marnym chłodzeniem, Jednen heatpipe i wiatrak nie są w stanie odprowadzić ciepła z CPU i GPU. Z kolei laptopy do gier mają potężne chłodzenie i w czasie pełnej pracy wentylatorów jest GŁOŚNO…

Wizyta w serwisie (regeneracja chłodzenia, wymiana past i termostatu) ciebie czeka tak czy inaczej.