Problem z laptopem, nie można zainstalować systemu

Witam. Nie wiem czy w dobrym dziale piszę, ale chyba tak. Mam problem z laptopem. Podczas instalacji systemu potrafi się tak zwiesić, że ruszanie myszką itp działa ale ten pasek po lewej Instalacja urządzeń, sieci itp potrafi stanąć na tym i stoi tak cały czas. Sprawdzałem ramki MemTestem ponad 2h i 0 błędów i potem MHDD sprawdzałem i odczyty dobre. Nic powyżej 150ms. Mój laptop to LG E510. Proszę o pomoc bo już naprawdę nie wiem co robić.

Lejman93 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Płyta może być zarysowana.

To nie jest wina płyty, bo na wszystkich innych się tak dzieje. Z Pendrive też próbowałem i zawsze się zwiesza w jednym miejscu: Instalowanie sieci, Instalacja zostanie ukońocza za około: 32 min. Tu zawsze się zatrzymie instalacja.

Wygląda na to, że instalator systemu ma błąd.

Wina karty sieciowej? Mam nadzieję, że nie masz podłączonego kabla sieciowego w trakcie instalacji (jest to istotne, również w kwestii bezpieczeństwa). Może jakbyś spróbował wyłączyć tymczasowo kartę sieciową w BIOS to byłoby w porządku?

http://support.microsoft.com/kb/828267/pl

Płyta instalacyjna systemu zintegrowana z SP2 albo z SP3?

Czy możesz na przykład pożyczyć płytę od kolegi i spróbować jak będzie?

adam9870 , przecież już próbował na innych płytach. Co do problemu, mnie również wydaje się, że to karta sieciowa i jej wyłączenie w biosie rozwiąże problem.