Problem z laptopem, nie można zainstalować systemu

(Lejman93) #1

Witam. Nie wiem czy w dobrym dziale piszę, ale chyba tak. Mam problem z laptopem. Podczas instalacji systemu potrafi się tak zwiesić, że ruszanie myszką itp działa ale ten pasek po lewej Instalacja urządzeń, sieci itp potrafi stanąć na tym i stoi tak cały czas. Sprawdzałem ramki MemTestem ponad 2h i 0 błędów i potem MHDD sprawdzałem i odczyty dobre. Nic powyżej 150ms. Mój laptop to LG E510. Proszę o pomoc bo już naprawdę nie wiem co robić.

(Agatonster) #2

Lejman93 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(reos) #3

Płyta może być zarysowana.

(Lejman93) #4

To nie jest wina płyty, bo na wszystkich innych się tak dzieje. Z Pendrive też próbowałem i zawsze się zwiesza w jednym miejscu: Instalowanie sieci, Instalacja zostanie ukońocza za około: 32 min. Tu zawsze się zatrzymie instalacja.

(reos) #5

Wygląda na to, że instalator systemu ma błąd.

(adam9870) #6

Wina karty sieciowej? Mam nadzieję, że nie masz podłączonego kabla sieciowego w trakcie instalacji (jest to istotne, również w kwestii bezpieczeństwa). Może jakbyś spróbował wyłączyć tymczasowo kartę sieciową w BIOS to byłoby w porządku?

http://support.microsoft.com/kb/828267/pl

Płyta instalacyjna systemu zintegrowana z SP2 albo z SP3?

Czy możesz na przykład pożyczyć płytę od kolegi i spróbować jak będzie?

(Piotrkijak) #7

adam9870 , przecież już próbował na innych płytach. Co do problemu, mnie również wydaje się, że to karta sieciowa i jej wyłączenie w biosie rozwiąże problem.