Problem z laptopem - niemożność zalogowania, niereagująca klawiatura

WItam

 

kolega dał mi do “naprawy” lapka, ale nie mogę sobie z tym poradzić. Mianowicie, system uruchamiał się, pokazywał konto użytkownika do wpisania hasła, ale klawiatura nie reagowała - nie pokazywało żadnych wpisywanych znaków. Włączenie i wpisywanie za pomocą klawiatury ekranowej prawidłowego hasła oddawało błąd (już nie pamiętam jaki to był komunikat). Generalnie nie można się było zalogować. Czasem przy uruchamianiu pokazywało komunikat taki jak w pierwszej minucie na filmiku (link dalej). Swego czasu miałem płytkę z Easy Recovery Essentials (dałem opcję Automated Repair, https://www.youtube.com/watch?v=GEHOlQt7jbg). Po tym klawiatura nadal nie działa, ale można za pomocą klawiatury ekranowej się zalogować, przy czym Windows tworzy jakby konto TMP i pokazuje komunikat, że to jest konto tymczasowe (że nie są widoczne żadne pliki i należy uruchomić ponownie i się zalogować) oraz że system należy aktywować (był oryginalny, od początku nigdy nie formatowany). Gdy wchodziłem w c:\users\ były trzy konta ‘public’, ‘tmp’, ‘odbiorca’. Na żadnym nie ma jakichkolwiek plików oprócz głównych folderów (desktop, music, pictures itd…). Np na ‘odbiorca’ w desktop nic nie pokazuje.

Teraz uruchomiłem WinRe i FRST64.exe, log załączam. Nie wiem, jak uruchomić GMERA, spróbuję z tego zalogowanego konta TMP. Proszę o chwilę.

 

Edit: po zalogowaniu na to konto “tymczasowe”, system nie widzi pendrive’a. Nie wiem jak uruchomić GMERA.

Czy to wirus???

 

Dziękuję za ewentualną pomoc.

FRST.txt

Odpowiedź otrzymałeś na innym forum. Zamykam