Problem z laptopem - odmowa dostepu

Witan

wczoraj sąsiad poprosił mnie żebym zobaczył co jest nie tak z jego laptopem (samsung).

W laptopie nie można kompletnie nic zrobić. A mianowicie - nie można włączyć żadnego programu (nie ma żadnej reakcji) Kiedy chce sprawdzić np. Dysk w konsoli pokazuje mi odmowę dostępu, kiedy loguje sie na administratora za pomocą polecenia “net user administrator /active:yes” również pokazuje odmową dostepu. Postanowiłem pobrać nowe aktualizację. Pobrala się - troche to trwało, lecz po ponownym uruchomieniem na "Etap 5 z 5 Niepowodzenie konfigurowania aktualizacji systemu Windows wycofywanie zmian… " i laptop stoi na tym etapie wcześniej skanowalem go “combofix’em” i nic nie pomogło. Laptop wczesniej byl w naprawie bo za bardzo sie grzal, no i od tego czasu laptop sie nie grzeje ale nic na nim zrobić nie można. Prosze o jakąś rade :slight_smile:

post-274467-0-24252200-1424503786_thumb.

Witam,

 

Widać że troszkę system ma za sobą ja, skopiowałbym najważniejsze dane za pomocą jakiejś dystrybucji live np Ubuntu, i postawił system od nowa, jeżeli posiada partycję recovery przywróciłbym do fabrycznych

 

Wiem że rozwiązanie mało pomocne, ale dłużej może potrwać szukanie przyczyny niż po prostu przywrócenie systemu.

Zrobilem recower z tej partycji laptopa ale nic nie pomogło. Przed chwilą zainstalowałem nowy system z płytki i puki co jest ok.