Problem z laptopem + spadki FPS


(Prosto94) #1

Witam Serdecznie. Jestem nowym forumowiczem gdyż zazwyczaj sam jakoś daję rade z problemami związanym z laptopem natomiast tym razem już nie mam pojęcia co może być nie tak. Zaczynając od początku padł mi dysk twardy więc zakupiłem nowy zamontowałem wgrałem system Windows 10 pro x64 . Wszystko wydawało mi się ok płynność jest dobra lecz zauważyłem pewien problem z płynnością gry Pro Evolution Soccer 2016 mianowicie podczas rozgrywki spadają FPS z 60 do 40/45. Przed tym jak padł dysk wszystko było ok FPS nie spadały płynność była idealna zero ścinek nie to co teraz. Ogólnie dam o laptopa czyszczę go ze śmieci defragmentuje itp itp. Męczę się z tym już od tygodnia i nie potrafię znalezść problemu. Coś musi być na rzeczy jeśli wcześniej działało bez problemu a teraz takie coś. Bardzo proszę o pomoc bo już naprawdę nie mam pomysły. Będę bardzo wdzięczny.
Wiem że laptop nie jest jakiś wspaniały natomiast tak jak mówię wcześniej działało bez jakichkolwiek problemów.

Laptop: Hp Pavilion dv6 note

book PC
Procesor: Pentium® Dual-Core CPU T4300 @ 2.10GHz x 2 ‎(2.10Ghz)‎
Ram: 4gb
Karta Graf: ATI Mobility Radeon HD 4500 Series ‎(PS4.0/VS4.0)‎
VRAM: 512mb

.
Addition.txt (32,1 KB)
FRST.txt (188,1 KB)


(Longhorn2009) #2

Może teraz po ponownym wgraniu windowsa masz inną wersje sterowników, które zapewniają mniejszą wydajność, stąd spadki wydajności.


(Prosto94) #3

Oj kurcze nie wiem , jest możliwość jakieś weryfikacji czy jakiś sterownik może wpływać na tą wydajność ?


(Longhorn2009) #4

Najprościej wgrać inną, starszą wersje jeśli obecnie masz najnowszą.


(Prosto94) #5

sprawdziłem opcję ze sterownikami lecz to nic nie dało wciąż płynność spada, zapomniałem dodać że dziwnym faktem jest to że po tym formacie fps w CS:GO wzrosły o 20. Macie jakiś pomysł jak to rozwiązać bądz jaka jest przyczyna tego że po formacie nagle płynność spadła bardzo prosze o pomoc bo już moje nerwy co do tego są “szargane”.