Problem z laptopem + spadki FPS

Witam Serdecznie. Jestem nowym forumowiczem gdyż zazwyczaj sam jakoś daję rade z problemami związanym z laptopem natomiast tym razem już nie mam pojęcia co może być nie tak. Zaczynając od początku padł mi dysk twardy więc zakupiłem nowy zamontowałem wgrałem system Windows 10 pro x64 . Wszystko wydawało mi się ok płynność jest dobra lecz zauważyłem pewien problem z płynnością gry Pro Evolution Soccer 2016 mianowicie podczas rozgrywki spadają FPS z 60 do 40/45. Przed tym jak padł dysk wszystko było ok FPS nie spadały płynność była idealna zero ścinek nie to co teraz. Ogólnie dam o laptopa czyszczę go ze śmieci defragmentuje itp itp. Męczę się z tym już od tygodnia i nie potrafię znalezść problemu. Coś musi być na rzeczy jeśli wcześniej działało bez problemu a teraz takie coś. Bardzo proszę o pomoc bo już naprawdę nie mam pomysły. Będę bardzo wdzięczny.
Wiem że laptop nie jest jakiś wspaniały natomiast tak jak mówię wcześniej działało bez jakichkolwiek problemów.

Laptop: Hp Pavilion dv6 note

book PC
Procesor: Pentium® Dual-Core CPU T4300 @ 2.10GHz x 2 ‎(2.10Ghz)‎
Ram: 4gb
Karta Graf: ATI Mobility Radeon HD 4500 Series ‎(PS4.0/VS4.0)‎
VRAM: 512mb

.
Addition.txt (32,1 KB)
FRST.txt (188,1 KB)

Może teraz po ponownym wgraniu windowsa masz inną wersje sterowników, które zapewniają mniejszą wydajność, stąd spadki wydajności.

Oj kurcze nie wiem , jest możliwość jakieś weryfikacji czy jakiś sterownik może wpływać na tą wydajność ?

Najprościej wgrać inną, starszą wersje jeśli obecnie masz najnowszą.

sprawdziłem opcję ze sterownikami lecz to nic nie dało wciąż płynność spada, zapomniałem dodać że dziwnym faktem jest to że po tym formacie fps w CS:GO wzrosły o 20. Macie jakiś pomysł jak to rozwiązać bądz jaka jest przyczyna tego że po formacie nagle płynność spadła bardzo prosze o pomoc bo już moje nerwy co do tego są “szargane”.