Problem z laptopem, straszne lagi podczas gry

Hej mam taki problem który zauwazyłem już przy graniu w cs gdzie nie mogłem uzyskać stałych 100 fps, ale dziś kiedy zainstalowałem najnowszego Assasina podczas włączenia gry miałem takie lagi, że ledwo ruszałem myszką, żeby wyjść i moje pytanie o **** tu chodzi, podam może wymagania assasina i to jakiego mam kompa 

 

Rekomendowane:  Intel Core i7-3770 3.4 GHz/AMD X8 FX-8350 4.0 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 3 GB Geforce GTX 780/Radeon R9 290X lub lepsza, 50 GB HDD, Windows 7(SP1)/8/8.1 64-bit

 

 

Moj laptop

intel Core i7-4702

12gm pamięci 

Radeon hd 8670M   (2gb)

windows 8.1

 

czy to jest normalne? żeby na tym laptopie ta gra zacinała się w taki sposób, że ledwo mogę ją wyłączyć? prosiłbym o pomoc ; /

Pilewar , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

W celu dokonania korekty tytuły należy użyć opcji edytuj w poście otwierającym wątek, a następnie skorzystać z pełnego edytora tekstu.

Sprawdz jaki masz aktywny plan zaśilania

W myśl zasady laptopy nie służą do grania :slight_smile:

 

Do poczytania

http://www.purepc.pl/gry/assassins_creed_unity_recenzja_bez_taryfy_ulgowej_dla_ubisoftu

plan zasilania mam zmieniony z zalecane przez Hp na oszczędzanie enegri 

więc jeżeli chcesz jako tako grasć polecam plan wysoki badz minimalnie zalecane przez hp, ale jak napisał frezze laptopy średnio nadaja  się do grania

 

Słaba grafika?

 

 

Minimalne wymagania? gry.