Problem z Laptopem/Systemem automatycznie wylogowywuje

Witam, mam dziwny problem i piszę tu na tym forum bo wieżę że pomożecie mi ten problem rozwiązać…

2 dni temu zrobiłem formata mojego laptopa, oczywiście robiłem formata już parę razy wcześniej… a więc zrobiłem formata, zainstalowałem sterowniki do laptopa no i oczywiście jak to po zainstalowaniu sterowników trzeba było zrestartować laptopa… więc to był 1 restart, potem zainstalowałem Nortona i też zrestartowałem laptopa to był juz 2 restart, później po jakiś paru godzinach pracy też zrestartowałem laptopa, i wtedy to się stało po 3 restartach! Spróbuje dokładnie opisać to co się stało:

Włącza się laptop no i po włączeniu jest takie niebieskie tło napis biały “Zapraszamy” i standardowa melodyjka jak się włącza komputer i nagle po pojawia się pulpit (bez ikonek) na dosłownie 2-3 sec i wylogowuje mnie… wtedy mam taki obraz jakby ktoś mnie wylogował mam ikonkę swojego profilu “Hołek” klikam i znów melodyjka jak się włącza komputer pokazuje się na chwilkę pulpit i znów wylogowuje i melodyjka jakby się komputer wyłączał i tak cały czas… Zrobiłem następnego formata… dokładnie po 3 czy tam 4 restartach lub włączeniach laptopa dosłownie to samo się dzieje ;< mam oryginalnego Windowsa oraz sterowniki które dostałem wraz z laptopem, zrobiłem łącznie dziś od 12 rano do tej pory 6 formatów i nic nie daje ;/ nie wiem o co chodzi eh proszę mam nadzieję że ktoś mi pomoże… jak coś to moje gg 784844.

Bardzo proszę o pomoc

Pozdrawiam

Dodane 27.01.2009 (Wt) 11:47

Bardzo proszę o pomoc :<

Dodane 27.01.2009 (Wt) 12:48

Dodam że na kącie admina, w trybie awaryjnym dzieje się to samo ;<

spróbuj przywracania systemu z ostatnią znaną konfiguracją bądź zaloguj się na pomocniczy login administratora i wejdź w narzędzia administracyjne - użytkownicy i grupy lokalne - i tam zobacz poszukaj czas wylogowania albo coś w tym stylu. Jak wrócę z pracy to szerzej Ci to opisze albo pisz na gadu.

@up

nie rozumiem tego co Pan napisał nie wiem jak to wykonać jakby mógł pan troszkę jasniej :stuck_out_tongue: napisałem do Pana na gg czekam na odpowiedź

Wejdz do kosoli odzyskiwania, przejdź do katalogu config czyli:

cd system32\config [Enter]

ren software software.old [Enter]

Teraz skopiuj plik software z Windows\Reapir do System32\config

Copy C:\Windows\Repair\software C:\Windows\System32\config\

Wyjdz z konsoli i wejdz do systemu (bedzie troche poprzestawiane, ale sie

nie martw)

Terz uruchom Regedit i zaladuj galaz software.old

Zmien wpis w kluczu:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon

Shell=Explorer.exe

Userinit= X:\WINDOWS\system32\userinit.exe,

gdzie X- to literka partycji

Zwolnij gałąź i wyjdź z systemu, wchodząc ponownie do konsoli odzyskiwania.

Przejdź jak wyżej do Syste32/config

i wydaj plecenie

copy software.old software [Enter]

Exit [Enter]

Wejdź do systemu

Tu masz opis:

http://support.microsoft.com/default.as … ;pl;307545

Konsola

http://support.microsoft.com/default.as … ;pl;314058

Poczytaj o ograniczeniach Konsoli i sposobach ich obchodzenia:

http://www.searchengines.pl/index.php?s … 270&st=0&/