Problem z laptopem - wyłącza się, zacina nie można go włączyć

Witam, mam problem ponieważ od kilku dni nie mogę włączyć swojego laptopa, po napisie Microsoft i ładowaniu się tych pasków przy starcie systemu wyłącza się i włącza ponownie, najpierw pomyślałem że to coś z dyskiem, wyjąłem więc dysk z drugiego laptopa i przełożyłem do tego lecz teraz po załadowaniu się pasków o których pisałem wcześniej wyskakuje dosłownie 1ms bluescreen po czym laptop resetuję się nie mogę nawet zobaczyć treści tego bluescreena i tak jest za każdym razem gdy próbuje włączyć go na tym dysku, po za tym nie raz przy próbie włączenia go zwiesza się i na ekranie robią się czarno-białe paski po czym muszę ręcznie wyłączać laptopa aby spróbować włączyć go znowu.

 

Później pomyślałem że może to wina systemu więc sformatowałem partycję aby zainstalować go na nowo lecz po wystartowaniu instalacji pojawiły się takie same problemy jak opisałem wyżej, przed sformatowaniem miałem możliwość uruchomienia windowsa przez tryb awaryjny i tam wszystko ładnie sie włączało (Tutaj popełniłem błąd ponieważ teraz w ogóle się nie włącza :confused: )

 

 

Jeżeli ktoś wie jak mogę naprawić ten problem serdecznie proszę o pomoc.

 

Z góry bardzo dziękuję.

 

 

Edit: Spróbowałem uruchomić go przez UBUNTU z płyty lecz po załadowaniu się po 1 minucie się restartuje…