Problem z laptopem

Witam ! To moj pierwszy post na forum i od razu z prosba.

Wczoraj normalnie uzywalem laptopa - wylaczylem go a po ponownym wlaczeniu system przestal sie wlaczac. Pojawil sie niebieski ekran ktory spr dysk w poszukiwaniu bledow czy cos takiego, po sprawdzeniu komputer sie zresetowal i teraz dochodzi do ladowania systemu WIN XP i po zaladowaniu zamiast pojawic sie ZAPRASZAMY do systemu, komp sie resetuje i zaczyna od nowa sie wlaczac. I tak caly czas. NIe wiem co jest - a jeszcze siedze w Hiszpanii i mam male mozliwosci zeby gdzies z nim pojsc… Zaznaczam ze nie mam plyty win xp przy sobie.

Czy moze ktos wie co to moze byc i czy idzie to jakos naprawic? bede wdzieczny za kazda pomoc :slight_smile:

PS.

Sorki za brak polskich znakow- klawiatura hiszpanska i dlatego :slight_smile:

a zobacz tryb awaryjny,patrzyłeś?

yyy nie zbytnio wiem gdzie to wlaczyc… NIe jest ze mnie super informatyk, nawet dobry :] Takze jak cos to poprosze o instrukcje obslugi gdzie to mozna znalesc. Jak wlaczam kompa mam tylko mozliwosc naduszenie F2 i ESC. A co do kompa to mam ASUS F5 - nie wiem czy to sie moze do czegos przydac ;p

Podczas startu maszyny naciśnij F8 parę razy, wejdź w Tryb Awaryjny, później Start->Uruchom->cmd -> chkdsk C: /f.

Powtórz to z literami pozostałych partycji np. D, E itd ( oprócz oczywiście napędów :stuck_out_tongue: ).

I uważaj, jak będzie Ci informował system o dezinstalacji woluminu żebyś wybrał NIE (naciskasz N i potwierdzasz ENTEREM), z kolei jeśli padnie pytanie o sprawdzenie przy ponownym uruchomieniu wybierz TAK (naciskasz T i potwierdzasz ENTEREM), uruchamiasz ponownie i checkdisc sobie sprawdzi co i jak.

Spróbuj i daj odpowiedź czy pomogło.

Sorki ze tak pozno - net mi siadl.

probowalem tego - wszedlem w tryb awarynji i pozostale ale nic nie pomoglo… caly czas sie resteuje… a czy to moze byc problem z jakas czescia laptopa ? bo jak cos mi padlo wewnatrz to juz nic nie zrobie bo ceny sprzetow tutaj so cholernie wysokie…

wagabundautp , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ, inaczej temat zostanie przeniesiony :arrow: do śmietnika

Zapoznaj się TYMI informacjami.

mi to raczej wygląda na padający system ,zobacz moze ma ktoś instalkę na pendrive ,albo płytę z systemem,nic innego nie wymyślę-pozdrawiam