Problem z layoutem w PS

Zrobiłem stronę w PS i jako plik PSD strona wygląda ładnie, ale jak już

zapiszę jako HTML to tam gdzie jest nakładka gradientu wygląda taK :

Co jest nie tak?? Layout zapisuję jako JPG - z jakością 100

Proszę o pomoc, jak się pozbyć tego…


Zamiana na linka

Prosze też zmienić tytuł

Asterisk

Zapisz jako gif… ew. może png

Przeczytaj tutka o cięciu layout-u.

Nie ma prawa się tak dziać ;]

L337 Crew cięcie grafiki nie ma tu nic do rzeczy, wina leży gdzieś w kompresji, xxxlukasz zapisz jako png tak jak radził Cygan

Proszę oto GIF

oraz

PNG

I nadal nie wiem co mam zrobić, jak zrobić… Cały dzień nad tym ślęczę :frowning:

a czego sie spodziewałes po 39KB obrazku :slight_smile: przecietam tyle informacji o pliku co kot napłakał najlepiej zrobic wiekszy i podzielic na mniejsze niech ładuje sie obraz w np. w 4 czesciach

zapewne jeszcze zmniejszyłes jakosc by był mniej pojemny

kompresując na jpg, gif itp. tracisz prawie wszystkie dane o pliku dlatego w PSD masz ładny gradient porównaj sibie wielkosci to zaskoczysz o co chodzi

a najlepiej unikac przejsc tonalnych :slight_smile:

massa_1 to co przedstawiam jest zrzutem z ekranu przeglądarki… w rzeczywistości ten kawałek to 8 - 10 części i tak to się dzieje… I nie wiem dlaczego… Layout pocięty jako JPG to jpg najwyższej jakości (100)…

hmm no tak z gradientami juz jest

zrob jeszcze tak przed zapisaniem do weba spłaszcz obrazek “scal warstwy” i zapisz jako jpg, potem funkcja zapisz do weba i porównaj :slight_smile: zobaczczy jest róznica i sprawdz czy nie robisz na CMYK lub indexowych tylko w RGB do neta :slight_smile:

i otwóz sobie losowo pięc stron i zobacz ile jest gradientów :slight_smile: a jezeli znajdziesz to sie im przyjzyj :slight_smile: