Problem z LCD LG L1982U-BF (Mrugniecie)

Mam problem z monitotem LG L1982U-BF. Podczas przegladania stron internetowwych od czasu do czasu mrugnie monitor, jest to ułamek sekundy ale jest, rowniez przy innych czynosciach tez to się dzieje. Nie raz w ciagu 5min dwa razy nie raz przez godzine nic! Mam podłaczony przez DVI równiez podłaczałem na DVSub ale to samo. Moja rodzielczosc jest standardowa 1280x1024 60Hz. Rowniez gierka sie przycina na jakies pare sekund NFS Carbon mimo ze Mam Core 2 Duo 1,86Ghz,Asus P5B, Karta grafiki Asus Geforce 7600GS 512Mb. Tym bardziej ze monitor jest nowy i takie jaja i gierka tez tak jakosc dziwnie chodzi jakby był by problem z odświezaniem

Bardzo prosze o pomoc, sugestie jak zaradzic temu mrugnieciu. I czemu gierka sie przycina ?

Na mój rozum to coś z grafiką. Przeinstaluj lub dodaj nowe stery.

Złączono Posta : 26.02.2007 (Pon) 22:43

Miałem podobne problemy z audio. Coś strzelało w głośnikach. Nowe sterowniki pomogły.

Złączono Posta : 26.02.2007 (Pon) 22:44

Hm… a może za duża częstotoliwość odświeżania?

Złączono Posta : 26.02.2007 (Pon) 22:45

A z gierkami to różnie. Pomysl o większej pamięci…

Zmień tytuł na konkretny używając funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do śmietnika.

“kemada” dzieki, zainstalowałem odnowa system, nie instalowałem nowych sterowników, jak narazie jest dobrze ale sie okarze w praniu, po dłuzszej pracy. Wydaje mi się to była wina ForteManager sterownik od pivota i ustawien…itp.