Problem z lcd noevo

mam pewien problem z opanowaniem wyswietlania na tym monitorku, kupiony zostal dosc dawno ale od poczatku przejawial jakies tego typu problemu. mianowicie poziome smugi sa calkowicie nieuporzadkowane, wystepuje straszliwe znieksztalcenie obrazu ktore uniemozliwia jakakolwiek prace. bawilem sie w panelu konfiguracyjnym monitora ale zadne ustawienie nie daje wymiernych skutkow. moze o czyms nie wiem. czy ktos mial podobny problem luz wie co mozna z tym zrobic? dodam ze kiedys udalo mi sie to zmienic jednak od tego czasu komp nie byl uzywany. karta graf jest zintegrowana z plyta - jakas sis

Jeśli regulacja z OSD monitora nie przynosi skutku,to zostaje serwis i regulacja.

Dla pewności wcześniej podepnij go do innego kompa i zresetuj monitor do ustawień fabrycznych.

regulacja w OSD to wlasciwie tylko phase oraz clock ktore wiele nie daja. a jesli chodzi o ustawienia fabryczne czy autokalibracje jeszcze gorzej . nie sprawdzalem jeszcze na innym sprzecie.

lepiej zanieś do serwisu, szczególnie jeśli jest na gwarancji

Możliwe, że ma wade fabryczną, albo po prostu ma strasznie słabe parametry i ogólnie jest do d… jeżeli mówisz, że to było od początku :? :wink: