Problem z legalnym windowsem

witam,

mam pytanie. Chodzi o to, ze mam legalnego windowsa no i jak kupilem komputer to wgrali mi odrazu zarejestrowalii, aktywowali itd, obkleili kompa tymi naklejkami. Jednak niestety bylem zmuszony wymienic dysk, po czym musialem jeszcze raz wgrac tego windowsa i pokazuje mi sie zebym go aktywowal w ciagy 25 dni, czy mam go aktywowac? kumpel powiedzial ze jesli aktywuje a juz byl aktywowany, klucz moze zostac uznany, za nielegalny, czy to prawda?

Bzdury,

4 razy już aktywowałem system telefonicznie - po wymianie różnych komponentów w komputerze. Bez żadnych problemów. Każda kolejna aktywacja jest odnotowywana w Microsoft.

Jeżeli twój system jest legalny,posiadasz oryginalną płytę i dowód zakupu nie masz czego się obawiać.

abuarab proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem, używając opcji Zmień.

Na Forum także używamy polskich znaków w pisowni.

Proszę to poprawić

Przenoszę do działu Systemy Windows

jeśli to jest Oem [Windows XP Home]

to jest przypisany do płyty głównej , po jej wymianie da sie zainstalować ,

ale już go nie zaktywujesz

Właśnie cztero-krotnie aktywowałem Windows XP Home OEM. W tym raz po wymianie płyty :wink:

Do tego typu rozmów pomaga rozmowa z przedstawicielami Microsoftu co odpowiedzą na każde pytanie(związane z produktami Ich firmy)a w szczególności związane z aktywacją systemu 8)