Problem z LG L7 - Emergency Mode i problem z wgraniem softu

fantastyczny poradnik ale mi nie chce zadziałać. Mam biały ekran w paski  i tak zostaje, nawet nie wiem cz wchodzę w tryb EMERGENCY. Na koniec fleszowan ia mam taki komunikat z KDZ Program MOD upTESTEX MFC Application przestał działac

Możliwe, że musisz wgrać najpierw soft w wersji v10(choć nie widzę dla europy takiego), aby naprawić błędy w basebandzie telefonu.

tak robie jak ioisałeś czyli w ciemno zawsze oińczy sie to KDZ Program MOD upTESTEX MFC Application przestał działac

 [R&D Test Tools Log File]

16:07:09 : Launching SW update  

16:07:09 : Unpacking KDZ   

16:07:41 : KDZ file extraced  

16:07:47 : Files were extracted.

16:07:47 : LGMobileDL Load.

16:07:47 : Port = -2

16:07:47 : Connecting to phone    

16:07:47 : PHONE WAS NOT FOUND!      

16:07:49 : ===FINISHED===

 takie sa logi, nic ni ebędzie z tego

 

zrobił mi 100% ale zakończył tym KDZ Program MOD upTESTEX MFC Application

dzwięki klawiszy działają, dzwię bootowania też dzwię podpięca usb dostę przez komp do pamięci wewnętrznej i sd jest.

ale biały ekran w paski jest i doopa

Nie widzi telefonu to się nie dziwię, że nie wgrywa jak należy (aż dziw, że w ogóle próbuje).

 

Podłącz telefon w trybie emergency w ten sposób =bez baterii  naciśnij VOL+ i wepnij USB bez powera tylko VOL+ i USB wepnij). Telefon powinien odpalić w emergency nawet jak na ekranie jest rewolucja :slight_smile:

Próbuj wgrać znowu softa.

 

JAK NIE DA RADY ZNOWU TO:

Sprawdź czy zainstalowały się sterowniki czy coś się nie zainstalowało.

Obstawiam, że nie zainstaluje się coś pokroju Android NET Modem - WYŁĄCZ TO URZĄDZENIE (prawy myszki) - to u wielu powoduje brak wykrywania telefonu w KDZ TOOL.

Odpal KDZ i próbuj wgrać softa.

ten30 na przyszłość pamiętaj, że na forum nie podpinamy się pod tematy innych użytkowników. Tym razem posty wydzieliłem z: Problem z LG L7 - Emergency Mode i problem z wgraniem softu i przeniosłem do nowego wątku.

Czemu my się w ogóle bawicie w KDZ ?

Ściągnij    lg mobile support tool + sterowniki do twojego tele. (http://www.lg.com/pl/wsparcie-telefonow-komorkowych/lg-Swift-L7-P700)i zainstaluj. Uruchom program, następnie wyłącz telefon, wyjmij baterie, karte sd, sim. Naciśnij Vol - i podłącz kabel usb, zaczekaj na ew. instalacje sterowników. Z menu w programie wybierz awaryjne odzyskiwanie oprogramowania. poczekaj na zakączenie i gotowe.