Problem z LightScribe (i nie tylko)

Niedawno zakupiłem nagrywarke DVD LiteOn LH-18A1H. Z napędem dołączono m.in. Nero 6.6.0.16, na którym znajduje sie też sterownik do LS. Jednak przy próbie instalacji tego sterownika wyskakuje nastepujacy komunikat: The operating system is not adequate for running LS_HSI. Poprostu niechce sie zainstalowac, a bez tego w Nero nie ma możliwości wypalania obrazków na płytkach. Na kompie zainstalowany jest Win Me. I czy wobec tego LS “chodzic” bedzie tylko na Win XP/2K/Vista??

I przy okazji pyt. 2

W kompie mam trzy napedy: cd-rom, nagrywarke cd i nagrywarke dvd. CD-ROM podłączony jest z nagrywarką cd, a nagrywarka dvd z dyskiem. Czy takie rozwiazanie jest dobre?? Czy nagrwarki połączyc ze soba a cd-rom z dyskiem?? Czy wogóle pozbyc sie cd-romu??

System nie jest odpowiedni do uruchomienia LS.

Zobacz czy ten prog będzie obsługiwał LS.

http://www.pctips.pl/ftp/pc_8380/Droppi … 201.6.html

Lub wgraj inny ster to LS

Dysk podepnij na IDE 1 na końcu taśmy, ustaw zworkę na master, nagrywarki DVD na końcu taśmy master, napędu można się pozbyć, lub podpiąć pod taśmę od dysku na środku zworka na slave, ale ja bym się pozbył.

Program, który poleciłes chodzi tylko pod Win 2000/XP/.Net.

Wyzej napisałem ze zainstalowany jest Win Me.

Natomiast przy instalacji tego wysjkakuje komunikat jak wczesniej: The operating system is not adequate for running LS_HSI

Czy w ogóle da sie uruchomic LS pod Win Me?? Czy czeka mnie przesiadka na cos z rodziny NT??

Jakieś pomysły??