Problem z limitem rapidshare

Witam wszystkich mam nstępujący problem z serwisem rapidshare:

Jak wiadomo w tym serwisie limit w ściąganiu nałożony na konto premium to 25gb na 5 dni a u mie stało się coś dziwnego a mianoice po sciągnięciu 9 plików po 100mb sciąganie zablokowało się i pisze że limit 26gb został wyczerpany (You have downloaded more than 25 GB in the last 5 days exceeding your download limit.) Niewiem co robić. Proszę o pomoc

A czy ściągałeś przez jakieś menadżery pobierania, np. GetRight. One łączą się z kilkoma źródłami i stąd może być takie złe liczenie (np. jeden plik = 100MB, ściąganie jednego pliku z 3 źródeł = 300MB), mimo iż pobrało się tylko te 100 MB.

Czy tylko Ty korzystasz z tego konta ? bo ostatnio widziałem niezłe wałki na allegro z kontami premium.

Bzdura, jak już ściąga z kilku żródeł to z każdego pewną cześć pliku (jak by podzielił po równo to w przypadku pliku 100 megowego na każde źródło przypadło by po około 33 mega).

Mimo tego ściąganie przez Menadżery bardzo podwyższa transfer. I przy ściągnieciu 100MB menadżerem w statystykach rapidshare pokaże dużo więcej.

Ale rapidshare, nie ma takiego dokładnego liczenia. Oni liczą (o ile się nie mylę), że jak ściągniesz już jakąś część pliku (np. 20 MB) to to resztę też musisz ściągnąć, czyli wychodzi za niecałe 20 MB, równiutkie 100 MB. Ale to są tylko moje domysły :stuck_out_tongue: