Problem z Linksys Wag200G, czyżby padł?

Witam, od 10 miesięcy jestem posiadaczem routera Linksys Wag200G, nie było z nim większych problemów. Czasami (rzadko) tracił połączenie czego efektem było zgaśnięcie diody Internet na routerze. Wystarczyło tylko wyłączyć go z prądu na pare min, znów włączyć i działał bez problemu. Wczoraj sytuacja się powtórzyła, Internet przestał chodzić, zgasła również ta dioda na routerze więc wyłączyłem router z prądu na pare min. Po włączeniu zdarzyła się rzecz z jaką jeszcze styczności nie miałem, świecą się wszystkie 4 diody Etharnet non stop na zielono (podłączone są dwa komputery) + dioda Internet i Power na czerwono, dioda ADSL nie świeci się w ogóle. Łatwo więc domyślić się że internet nie działa. Problem jest o tyle większy że tak jak wcześniej wyłączenie z prądu i włączenie dawało efekt tak teraz nie pomaga. Co więcej, gdy wcześniej router tracił połączenie z internetem to cały czas było połączenie między routerem a komputerem gdyż normalnie mogłem wejść na 192.168.1.1 i dokonywać zmian, teraz komputer nie ma żadnego kontaktu z routerem “kabel sieciowy jest odłączony”.

Próbowałem resetować ale nic nie daje, trzymałem i po minucie-dwie non stop, żadna dioda nie mignęła.

Czy to już jest kres tego urządzenia? 10 miesięcy?

pozdrawiam

Miałem podobne objawy jak mój WAG200G kończył swój żywot. Oddaj go na gwarancję. Prawdopodobnie dostaniesz nowy sprzęt.

Ok, dzięki.

Dobrze, że znalazłem rachunek :slight_smile: