Problem Z linksys wag200g rozłączanie wifi na viscie

Witam.

Mam problem ponieważ posiadam router wag200g i neostrade 1MB. Mam podłączone dwa komputery do niego, jeden po kablu a drugi wifi. Na komputerze podłączonym na stałe do routera z windowsem xp internet działa bezproblemowo. Natomiast na laptopie z vistą zrywa mi połączenie. Próbowałem już różnych ustawień wireless ale wciąż jest to samo. Połączenie z routerem vista ma ale przez bardzo różny czas, raz jest to 30 minut, a czasami 2 dni i następuję rozłączenie z routerem. Następnie jedyną możliwością aby znowu się na laptopie podłączyć to muszę usunąć z zarządzania sieciami bezprzewodowymi to połączenie i na nowo utworzyć takie połączenie z tym routerem i potem znowu przez jakiś czas mam połączenie z netem. Czy jest to może wina routera czy nie moge mieć poustawianych żadnych haseł (WPA, WEP) albo też włączonego filtrowania adresów MAC.

Proszę nazwać temat konretnie. Zapoznaj się z regulaminem i zasadami pisania na forum.

Witam,

od kilku dni jestem posiadaczem wag200g i mam podobny problem jak uzytkownik epyon83 (przy identycznej konfiguracji sprzetowej). Zerwanie połączenia wifi między laptopem a routerem następuje w czasie od 1 min do kilku godzin od ustanowienia połączenia. Jedynym sposobem na przywrocenie połączenia jest zresetowanie routera. Wykonalem upgrade firmware’u, ale nic to nie zmieniło. Pomocy! !!